loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 801 009 523 lub 33 300 32 47

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Zaopatrzenie biura w kawę i herbatę

Zaopatrzenie biura to nie tylko artykuły papiernicze, długopisy, czy papier do drukowania. Choć często się o tym zapomina, równie ważne jest zaopatrzenie pomieszczeń socjalnych czy firmowych bufetów w rzeczy tak podstawowe, jak kawa i herbata. Niezależnie od tego, czy chodzi o poranne pobudzenie, czy o utrzymanie koncentracji w trakcie długotrwałej pracy nad konkretnymi projektami, te dwa napoje dla wielu pracowników mogą okazać się czymś praktycznie niezbędnym.

Korzystając z oferty Print24, przy okazji zamawiania tonerów, tuszów, czy części wymiennych przeznaczonych do drukarek, można też uzupełnić zaopatrzenie biura, w tym właśnie o wspomniane napoje.

W ofercie znaleźć można kawę różnych marek i z różnych półek jakościowych, mając przy tym wybór pomiędzy kawą rozpuszczalną, a mieloną. W zależności od upodobań możesz więc postawić na wersję idealną do codziennej pracy lub na coś bardziej mocnego i aromatycznego, sprawdzającego się w trakcie bardziej intensywnej pracy. Z kolei w przypadku herbat oferujemy opakowania o różnej liczbie saszetek, więc w zależności od liczby pracowników można nabyć opakowania szybciej lub wolniej się zużywające.

Pamiętaliśmy przy tym i o bardziej przyziemnych potrzebach, więc zwolennicy słodkości w trakcie uzupełniania zaopatrzenia do biura, będą mogli zamówić także ciastka. Sprawdzą się one chociażby jako poczęstunek dla klientów przychodzących do siedziby firmy w celu omówienia współpracy biznesowej.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.