loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 333 003 307

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Akcesoria higieniczne

Im więcej osób pracuje w firmie, tym większe będzie również zapotrzebowanie na akcesoria higieniczne, zarówno te przeznaczone do służbowej toalety, jak i do pomieszczeń socjalnych. W trakcie zakupów w sklepie internetowym Print24 możesz zaopatrzyć się również w tego typu produkty, uzupełniając biurowe zapasy takich produktów, jak papier toaletowy, serwetki, dozowniki, czyścidła, czy ręczniki papierowe.

Zamówienie u nas jest o tyle wygodne, że nie trzeba składać go osobno w wyspecjalizowanym sklepie. Zamiast tego można sprowadzić akcesoria higieniczne bezpośrednio u nas, przy okazji uzupełniania tonerów, tuszy do drukarki, czy folii do faksu. W efekcie wszystko zostanie dostarczone za jednym razem, co jest bardzo wygodne z punktu widzenia osoby odpowiedzialnej za zaopatrzenie biura.

Asortyment dostępnych u nas akcesoriów higienicznych jest dość szeroki, można więc zamówienie dostosować do własnych preferencji. Przykładowo ręczniki papierowe są dostępne zarówno w formie składanej, jak i jako rolki, w wersji białej, jak i kolorowej.

 

Przy okazji zachęcamy do przeglądnięcia pozostałych kategorii produktów dostępnych w naszym sklepie.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.