loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 333 003 307

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Drukarki

Przy zakupie drukarki często pojawia się dylemat pomiędzy wariantami tuszowymi, a laserowymi. W przypadku zastosowań typowo biurowych wybór powinien być uzależniony w pierwszej kolejności od przewidywanej intensywności korzystania z urządzenia. Jeśli będzie ona duża, a drukowanie odbywać się będzie praktycznie codziennie, najlepszym wyborem okażą się drukarki laserowe.

Wiedząc jak ważna jest niezawodność tego rodzaju sprzętu, w ofercie Print24.com.pl umieściliśmy sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów, których reputacja pozwala na polecenie ich wyrobów. Są wśród nich drukarki laserowe Hawlett-Packard (HP), Xerox, Brother, Canon, Konica-Minolta, TallyGenicom, Samsung i kilka innych znanych marek.

W zależności od faktycznych potrzeb i oczekiwanej dokładności wydruku, można sięgnąć po różnego typu modele drukarek. Wybór może zależeć od potrzebnego formatu drukowania (A4, A3), natężenia dźwięku w trakcie pracy, druku mono lub kolorowego, jego rozdzielczości, czy łączności USB. W przypadku zapotrzebowania na wydruki wielostronicowe warto też zwrócić uwagę na takie parametry, jak szybkość pracy i oczekiwania pomiędzy zadrukowywaniem kolejnych kartek (w przypadku używania maszyny do druku faktur i krótkich dokumentów będzie to mniej istotne).

W ofercie są nie tylko drukarki laserowe, lecz również urządzenia wielofunkcyjne, łączące w sobie funkcje wydruku z między innymi możliwościami skanera, co szczególnie cenne będzie w sytuacjach, w których czasami trzeba szybko zeskanować podpisane dokumenty.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.