loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 801 009 523 lub 33 300 32 47

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Oryginalne tonery do drukarek IBM

IBM, amerykańska korporacja założona ponad sto lat temu, która obecnie jest liderem w branży elektronicznej i rozwiązań IT. Obecnie IBM nie produkuje urządzeń drukujących - w 2004 roku stworzył natomiast firmę Lexmark, która przejęła tę gałąź. Nie oznacza to jednak, iż drukarki IBM nie są używany - wciąż możemy na nie natrafić w biurach i gospodarstwach domowych. Świadczy to o ich długim cyklu życia, który warto dodatkowo przedłużyć, stosując oryginalne tonery do drukarek IBM. W naszym sklepie znajdziesz tonery do drukarek IBM IPC 1567, Infoprint 1622 oraz IBM 1332, 1352, i 1372. Dopasuj model tonera do swojej drukarki i ciesz się wyjątkową jakością wydruku!

Wydajne drukowanie z oryginalnymi tonerami IBM

Podstawową różnicą pomiędzy tanimi zamiennikami a oryginalnymi tonerami do drukarek IBM jest nie tylko cena. Oryginały przede wszystkim gwarantują idealne odwzorowanie kolorów i precyzję wydruku, co pomaga uniknąć dodatkowych wydruków, przez które tracisz czas oraz cenny papier. Poza tym, oryginalne tonery to pewność, iż drukarka faktycznie osiągnie swoją maksymalną wydajność wydruku, co szczególnie ma znaczenie w biurach, w których urządzenia tego typu są często eksploatowane. Sprawdź naszą ofertę i wybierz oryginalne tonery do drukarek IBM, aby uzyskać wysoką jakość każdej wydrukowanej strony oraz nigdy nie martwić się o żywotność urządzenia, nawet wiekowego. Każdy toner w naszej ofercie posiada gwarancję na 24 miesiące, dzięki czemu nie musisz obawiać się o jakość produktu.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.