loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 801 009 523 lub 33 300 32 47

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Oryginalne tonery do drukarek NEC

NEC to japońska firma założona w Japonii w 1899 roku, która oferuje swoim klientom sprzęt telekomunikacyjny, oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz komputerowe, w tym drukarki. Obecnie firma zatrudnia ponad 140000 osób i choć jest jednym z mniej znanych w Polsce producentów sprzętu, to jej produkty są bardzo dobrej jakości. Dotyczy to również drukarek, takich jak Nec Superscript czy SilentWriter w którym polecamy stosować oryginalne tonery.

Co wybrać: oryginały czy zamienniki?

W przypadku niemal wszystkich drukarek użytkownicy stoją przed trudnym dylematem. Zainwestować w oryginalne tonery, które są nieco droższe, czy kupić tańsze zamienniki innych producentów. Przed ostatecznym wyborem należy pamiętać o kilku aspektach. Po pierwsze, tusze oryginalnych producentów są zdecydowanie wyższej jakości, co objawia się w dwóch parametrach: jakości wydruku oraz wydajności drukarki. Dobry tusz w urządzeniu NEC jest w stanie idealnie odwzorować kolory, a do tego precyzyjnie zadrukować każdą powierzchnię, dzięki czemu nie ma powodu, aby dokonywać ponownych wydruków. Poza tym, oryginalne tonery do urządzeń NEC są doskonale dopasowane, co wpływa pozytywnie na cykl życia drukarki, która będzie działać dłużej bez straty na jakości wydruku. Ponadto, w wielu wypadkach oryginalne tonery można poddać recyklingowi, co oznacza, iż wybierając je jednocześnie wspierasz ochronę środowiska naturalnego. Sprawdź naszą ofertę i wybierz już dziś tonery do drukarek NEC.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.