loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 801 009 523 lub 33 300 32 47

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Oryginalne tonery do drukarek NRG

Skór NRG można rozszyfrować jako połączenie nazw trzech firm: NashuaTec, Rex Rotary oraz Gestetner, które wespół stworzyły grupę NRG. Obecnie grupa NRG jest częścią koncernu Ricoh, z którym wcześniej współpracowała szczególnie na rynkach niemieckim i holenderskim. Mimo tego wciąż niektóre modele drukarek są sygnowane dodatkowo nazwą grupy NRG. Obecność Ricoh sprawiła, iż produkty grupy zyskały nie tylko dostęp do nowoczesnych rozwiązań, ale i jeszcze szerszego rynku zbytu. W naszej ofercie znajdują się oryginalne tonery do drukarek NRG / Ricoh. Sprawdź, dlaczego warto je stosować.

Wyższość oryginałów nad tańszymi zamiennikami

Oryginalne znaczy lepsze - ta maksyma sprawdza się również w przypadku tonerów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Jest tak z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, iż gdy producent urządzenia i tonera jest ten sam, to nie ma mowy o jakimkolwiek niedopasowaniu - wszystkie elementy tonera idealnie współpracują z drukarką. Podnosi to jej sprawność i wydłuża cykl życia. osobną kwestią jest jakość samego tuszu. W przypadku oryginałów jest ona zdecydowanie wyższa. Pozwala to na uzyskanie maksymalnej wydajności drukarki i samego tonera. Ponadto, stosowana formuła tonera zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, jak również pełne i precyzyjne drukowanie każdej strony dokumentu. Dzięki temu oszczędzasz na poprawkach - zarówno czas, jak i pieniądze, czego nie jest w stanie Ci zapewnić żaden tani zamiennik, mimo niższej ceny początkowej.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.