loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 801 009 523 lub 33 300 32 47

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Oryginalne tonery do drukarek Phillips

Phillips to powstała w holenderskim Eindhoven firma specjalizująca się w produkcji sprzętu elektronicznego, w tym oświetlenia, sprzętu medycznego, golarek czy systemów audio. W ofercie potentata znajdują się również urządzenia wielofunkcyjne i drukarki. To nowoczesne urządzenia, które sprawdzają się zarówno w środowiskach pracy, jak i w domowym zaciszu. W związku z tym, iż drukarki w wielu miejscach są często eksploatowane, warto przemyśleć kwestię wymiany tonerów i skorzystać z oferty oryginalnych, pochodzących od producenta. Cena w tym wypadku ma swoje uzasadnienie - stworzenie unikalnego tuszu, doskonale współgrającego z urządzeniem ma ogromne znaczenie dla żywotności drukarki. W naszej ofercie znajdują się tonery do drukarek Philips LPF-820 i 855.

Dlaczego warto korzystać z oryginalnych tonerów?

W przypadku tańszych zamienników nigdy nie ma 100% pewności, iż skład tuszu będzie odpowiadał modelowi drukarki. Oznacza to, iż jakość druku może się znacząco pogorszyć, co sprawi, że będziesz musiał ponownie drukować, a to oznacza stratę pieniędzy oraz czasu. Jednocześnie tańsze zamienniki nie zawsze odwzorowują poprawnie kolorów, które chcesz uzyskać. W związku z tym nie są w stanie zapewnić wydajności, jaką obiecują. Oryginalne tonery do drukarek ponadto są idealnie dostosowane do wskazanych na opakowaniu urządzeń. Pozwala to nie tylko uzyskać doskonałą jakość druku, ale również wydłużyć cykl życia drukarki. Ponadto, większość oryginalnych tonerów jest przeznaczona do recyklingu lub ponownego napełniania, dlatego stosując je, dbasz jednocześnie o środowisko naturalne.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.