loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 333 003 307

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Folie do faksów, etykiety

Choć wydawać się może, że faksy powoli przechodzą do historii, w rzeczywistości nadal są przydatne w wielu firmach – chociażby jako sposób na szybkie przesłanie kopii podpisanych dokumentów. W niektórych przypadkach korzysta się z nich niemal bez przerwy, co w praktyce oznacza tyle, że często trzeba sięgać po nowe folie do faksów i zastępować nimi te zużyte.

 Odwiedzając nasz sklep i chcąc nabyć folie do faksów, zyskujesz spory wybór, zarówno gdy chodzi o urządzenia docelowe (Panasonic, Philips, Sharp, Epson oraz Brother), jak i liczbę kartek, jakie dzięki foliom można wydrukować. Listy konkretnych modeli, do których są przeznaczone oferowane folie, zostały rozpisane na podstronach poszczególnych produktów, podobnie jak liczba stron, które można za ich pomocą wydrukować.

 Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wielu przypadkach oferujemy gwarancję na urządzenie, dzięki której zyskujesz pewność, ze wykorzystanie naszych materiałów nie wpłynie w negatywny sposób na funkcjonowanie Twojego faksu. Szczególnie w przypadku zamienników daje Ci to pewność, że możesz bez żadnych obaw po nie sięgnąć.

 Warto zwrócić uwagę na atrakcyjne ceny, jakie oferujemy w naszym sklepie, co w przypadku większych zamówień przyniesie pewne oszczędności. Zachęcamy przy tym również do przejrzenia innych kategorii, w których można znaleźć tonery do drukarek, tusze (oryginalne i alternatywne), a także części zamienne do urządzeń wielofunkcyjnych.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 15 / 15
ukryj filtrowanie produktów