loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 333 003 307

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Bębny do drukarek, listwy, piece

O ile przeciętny użytkownik drukarki martwi się w zasadzie tylko o kwestie związane z wymianą toneru na tusz, o tyle w przypadku intensywnego korzystania z tego typu maszyny trzeba brać poprawkę na nieuchronne zużywanie się jej części. Na szczęście ich wyeksploatowanie nie musi oznaczać konieczności wymiany całego urządzenia, często wystarczy sięgnięcie po części zamienne. Gdzie ich szukać, żeby mieć pewność, że będą dobrze służyły? Chociażby u nas, w sklepie Print24.com.pl.

Posiadamy bębny, listwy i piece do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych pochodzących od różnych producentów, w tym między innymi Brother, Samsung, HP, OKI, Canon, Panasonic, Xerox, czy Toshiba. W opisach poszczególnych elementów zostało wspomniane, do jakich modeli są przeznaczone oraz jak długi jest okres gwarancyjny (dodatkowo w niektórych przypadkach można wykupić przedłużenie gwarancji).

Proponowane bębny, listwy i piece do drukarek zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić posiadanemu przez Ciebie urządzeniu możliwie wydajną pracę, a jednocześnie względnie niskie koszta. Jednocześnie postaraliśmy się dać wybór w kwestii producenta części. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać, czy chcą sprowadzić oryginalne bębny lub inne części, wytworzone przez tą samą firmę, co docelowa drukarka, czy może ich zamienniki. Stawiając na tą drugą opcję często można zaoszczędzić, jednocześnie nadal zachowując wysoki komfort pracy i wydajność samego drukowania.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 317
ukryj filtrowanie produktów