Tusze do drukarki Brother MFC-J3930DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 18 )

Tusze do drukarki Brother MFC-J3930DWBrother MFC-J3930DW to wydajna drukarka wielofunkcyjna, która sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki swojej wielofunkcyjności, jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych, którzy potrzebują wielofunkcyjnego urządzenia drukującego.

W ofercie Print24 znajdziesz zamienniki tuszy LC3619XL do Brother MFC-J3930DW marki Print.ink, zapewniające równie wysoką jakość wydruków jak oryginalne produkty, jednak w znacznie niższej cenie. - LC3619XL - LC3619XLC (Niebieski), LC3619XLM (Magenta), LC3619XLY (Żółty), LC3619XLBK (Czarny).

Drukarka ta posiada funkcję drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania, co pozwala na wygodne wykonywanie wszystkich biurowych zadań przy pomocy jednego urządzenia. Dzięki szybkości drukowania do 22 stron na minutę, jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom nawet w przypadku dużego nakładu pracy.

MFC-J3930DW obsługuje papier w formacie A4, A5, A6 oraz A3, co daje możliwość drukowania nie tylko dokumentów, ale również obrazów o dużej powierzchni.

Dzięki funkcji drukowania dwustronnego, nie musisz samodzielnie przekładać arkuszy w podajniku, aby wydrukować dokument po obu stronach kartki, drukarka zrobi to za Ciebie.

W Print24 masz gwarancję bezpiecznych zakupów. Na każdy zamówiony u san tusz, otrzymasz darmową wysyłkę, a jeśli wkład nie sprawdzi się w Twojej drukarce, możesz z łatwością zwrócić go lub zareklamować.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel