Termosublimacyjne do drukarki Canon Selphy CP400 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 2 )

Wkłady do Canon SELPHY CP400 Canon SELPHY CP400 to kompaktowa termosublimacyjna drukarka do zdjęć.Łączy się z komputerami, aparatami fotograficznymi i smartfonami przez USB lub WiFi oraz drukuje bezpośrednio z kart SD. Może drukować w formatach od karty pocztowej (100 × 148 mm) po miniaturowe naklejki (22,0 × 17,3 mm). Odbitka powstaje do ok. 41 sekund. Zgodność z aplikacją SELPHY Photo Layout pozwala na zestawianie zdjęć na jednym arkuszu, edycję, dodawanie filtrów, ramek i naklejek przed wydrukowaniem.

Technologia druku na urządzeniu pozwala na odtworzenie ponad 16 mln. kolorów i wierne odwzorowanie odcieni, w tym skóry. Folię termosublimacyjną Canon KP-36IP, oraz papier Canon KP-108IN potrzebne do drukowania na drukarce znajdziesz w Print24.

Jako oficjalny reseller Canon dbamy o autentyczność produktów marki w naszej ofercie zaopatrując się w autoryzowanych punktach dystrybucji. Zaufaj jakości gwarantowanej przez markę Canon i wieloletniemu doświadczeniu Print24 na rynku i twórz odbitki, które przetrwają dziesiątki, a nawet 100 lat.

pixel