Termosublimacyjne do drukarki Canon Selphy CP740 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 2 )

Wkłady do Canon SELPHY CP740 Canon SELPHY CP740 to drukarka do zdjęć w technologii termosublimacyjnej. Pozwala na drukowanie w różnorodnych formatach od panoramicznego i kartki pocztowej po format karty kredytowej mini-naklejki, z szybkością od 73 do 31 sekund. Daje możliwość drukowania bezpośrednio z pamięci USB, kart pamięci Micro SD i aparatów fotograficznych kompatybilnych z PictBridge lub Canon Direct Print. Wyposażona w opcje edycji zdjęć przed wydrukiem, w tym usuwania czerwonych oczu. Wbudowany Ekran LCD pozwala na podgląd zdjęcia. Po dodaniu opcjonalnego modemu urządzenie może łączyć się w sieci WiFi.

Oryginalne wkłady do drukarki Canon SELPHY CP740 to folia termosublimacyjna Canon KP-36IP, oraz papier Canon KP-108IN. Autentyczne materiały eksploatacyjne Canon pozwolą Ci drukować wyraźne, wysokiej jakości odbitki odporne na światło, wodę i uszkodzenia mechaniczne.

Wszystko, czego potrzebujesz do drukowania na Twoim urządzeniu SELPHY znajdziesz w Print24. Jesteśmy autoryzowanym resellerem marki Canon i zaopatrujemy się w autoryzowanych centrach dystrybucji, co gwarantuje autentyczność produktów marki w naszej ofercie.

pixel