Termosublimacyjne do drukarki Canon Selphy CP750 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 2 )

Wkłady do Canon SELPHY CP750 Canon SELPHY CP750 to drukarka termosublimacyjna do wykonywania odbitek zdjęć w domu. Drukuje w rozdzielczości 300 x 300 dpi, co w połączeniu z technologią termosublimacji pozwala uzyskać wyraziste odbitki wysokiej jakości. Może drukować w formatach kartki pocztowej, panoramicznym, karty kredytowej lub mini-naklejek, z obramowaniem lub bez, w układzie kilku zdjęć na jednej stronie, czy tworzyć zdjęcia do dokumentów tożsamości.

Wyposażona w opcje korekty niedoskonałości zdjęć przed wydrukiem. Efekt edycji zdjęcia można zobaczyć na wbudowanym ekranie LCD. Opcjonalny akumulator oraz adapter do łączności bezprzewodowej dodatkowo ułatwiają korzystanie z urządzenia. Wkłady producenta przeznaczone do drukarki Canon SELPHY CP750 folia termosublimacyjna Canon KP-36IP, oraz papier Canon KP-108IN.

Znajdziesz je w Print24. Jesteśmy oficjalnym resellerem marki. Produkty Canon w naszej ofercie pochodzą z autoryzowanych punktów dystrybucji, co gwarantuje ich autentyczność i najwyższą jakość.

pixel