Termosublimacyjne do drukarki Canon Selphy CP770 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 2 )

Wkłady do Canon SELPHY CP770 Canon SELPHY CP770 to termosublimacyjna drukarka do zdjęć, drukująca w 24-bitowej głębi koloru. Może drukować w zróżnicowanych formatach od szerokiego i L, przez pocztówkowy, karty kredytowej po małe naklejki. Tworzenie odbitki zajmuje od 25 do 65 sekund. Umożliwia drukowanie bezpośrednio z kart pamięci, aparatów fotograficznych z funkcji PictBridge oraz ze smartfonów z opcjonalnym adapterem Bluetooth. Wyposażona w opcje drukowania z obramowaniem lub bez, korekcji czerwonych oczu i optymalizowania obrazu, układu od 2 do 8 zdjęć na arkuszu.

Do drukowania na urządzeniu Canon SELPHY CP770 potrzebne są folia termosublimacyjna Canon KP-36IP, oraz specjalny papier Canon KP-108IN. Znajdziesz je w Print24. Wybierz oficjalnego resellera marki Canon, z wieloletnim doświadczeniem na rynku materiałów eksploatacyjnych.

Zaopatrujemy się wyłącznie w autoryzowanych punktach dystrybucji, co gwarantuje że otrzymasz autentyczne produkty, z którymi stworzysz barwne, wytrzymałe odbitki na długie lata.

pixel