Termosublimacyjne do drukarki Canon Selphy CP790 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 2 )

Wkłady do Canon SELPHY CP790 Canon SELPHY CP790 to wszechstronna drukarka termosublimacyjna do tworzenia odbitek zdjęć w domu i poza nim dzięki wygodnemu pojemnikowi do przenoszenia i opcjonalnemu akumulatorowi. Pozwala drukować bezpośrednio z kart pamięci i aparatów fotograficznych bez korzystania z komputera. Wykonuje odbitki w formatach pocztówki, panoramicznym, L, karty kredytowej lub mini-naklejek. Posiada szereg opcji do optymalizacji obrazów, jak redukcja czerwonych oczu, poprawa kolorytu skóry czy redukcja szumów. Dzięki opcjom dla kreatywnych wykadrujesz zdjęcie, zmienisz tonację kolorystyczną, dodasz ramki lub stworzysz własny kalendarz czy fotopamiętnik z użyciem 6 możliwych szablonów i kolorów tła oraz 17 stempli.

Aby drukować na urządzeniu SELPHY CP790 potrzebujesz specjalnych wkładów do druku termosublimacyjnego: folii Canon KP-36IP, oraz papieru Canon KP-108IN. Znajdziesz je w Print24.

Jako oficjalny reseller Canon zaopatrujemy się wyłącznie w autoryzowanych hurtowniach, co gwarantuje, że w naszym sklepie zawsze znajdziesz autentyczne produkty marki.

pixel