Informacje o sklepie

 

Krótka historia naszego sklepu


Na rynku materiałów eksploatacyjnych działamy nieprzerwanie od marca 2007 roku. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, w skład której wchodzi obecnie siedemnaście osób, pełnych pasji i gotowych do działania. To ludzie są, byli i będą naszym największym kapitałem i to dzięki naszemu zespołowi możemy zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi. Codziennie staramy się sprostać oczekiwaniom rynku, nieustannie dostosowując nasze produkty do obecnie panującej sytuacji. Dzięki naszemu zaangażowaniu, w ciągu kilku ostatnich lat dostarczyliśmy do Was niespełna 1 mln sztuk wkładów do różnych typów drukarek oraz kserokopiarek. Wyróżnia nas nie tylko fantastyczna jakość obsługi sprzedażowej ale także, posprzedażowej dzięki naszemu dedykowanemu działowi RMA, który rozwiąże każdy Twój problem.

Sklep internetowy print24.com.pl to projekt, który rozpoczęliśmy już w 2008 roku. Obecnie jest to już czwarta wersja naszego sklepu w tym czasie. Nasze doświadczenie z poprzednich lat, pozwoliło nam na budowę najbardziej zaawansowanego systemu w Polsce, dzięki któremu odszukanie, zamówienie i dostawa odbywają się w optymalny sposób. Koniecznie sprawdź naszą wyszukiwarkę po modelu drukarki, porównywarkę oraz dedykowaną funkcję Moje tusze i tonery, w której znajdziesz wszystkie dotychczas kupowanie w naszym sklepie modele wkładów i zbudujesz bazę danych Twoich materiałów eksploatacyjnych.

Życzymy udanych zakupów: Jerzy Wasiela i Bartosz Szostak, właściciele

 

 


 Jesteśmy liderem na rynku materiałów eksploatacyjnych i jednym z czołowych dostawców tuszy i tonerów B2C w Polsce 

Przez lata rozwoju naszej firmy, zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy klientów czego potwierdzeniem jest nasza ostatnia nagroda.

1 miejsce w kategorii Biuro wg. niezależnego raportu Opineo.pl


 

Nasze pozostałe wyróżnienia to między innymi:

  1. Młode Wilki wg. serwisu Opineo w 2016 roku
  2. Polecane przez Skąpiec.pl
  3. Finalista Wiarygodne Opinie serwisu Okazje.info
  4. 2 miejsce w kategorii Biuro wg. serwisu Opineo w 2021 roku
  5. Wyróżnienie w kategorii Elektronika wg. serwisu Opineo w 2022 roku

 


 Sprawdź nasze marki własne premium: Estio oraz Print.ink

Gwarancja wydruków najwyższej jakości!


 

Wybierając nasze marki własne zyskujesz nie tylko perfekcyjną jakość druku i oszczędność względem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Estio oraz Print.ink to także:

  • Bezpłatna dostawa w całej Polsce (Print.ink)
  • 30 dni na zwrot tuszu i tonera lub bębna
  • Dożywotnia gwarancja na wkład i urządzenie - oznacza to, że w przypadku uszkodzenia Twojej drukarki z winy tuszu lub tonera, wymienimy ją na nową lub naprawimy bezpłatnie!
  • Gwarancja bezpiecznej dostawy - w przypadku uszkodzenia mechanicznego w transporcie, wymienimy wkład door-to-door w ciągu 24h.
pixel