Tonery do drukarki i kserokopiarki Olivetti

( ilość produktów: 13 )
Typ lub producent urządzenia
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko

Oryginalne tonery Olivetti

Włoska marka Olivetti, choć stosunkowo nieznana w Polsce, cieszy się bogatą historią jako producent drukarek, a także faksów, komputerów PC i notebooków. Pierwszy model drukarki firma wypuściła w 1975, dziesięć lat później światło dzienne ujrzała pierwsza drukarka igłowa marki, zaś w 1993 firma Olivetti weszła na rynek drukarek laserowych. Dziś producent operuje nie tylko we Włoszech, ale i w Szwajcarii, a produkty Olivetti są sprzedawane w 83 krajach na świecie. Marka cieszy się uznaniem nie tylko ze względu na jakość i niezawodność, ale również wysiłki producenta w dążeniu do neutralności węglowej i zniwelowania negatywnego wpływu na środowisko.

Chcemy przybliżyć polskim konsumentom cieszącą się ogólnoświatowym uznaniem markę Olivetti, oraz ułatwić dostęp do niezbędnych materiałów eksploatacyjnych użytkownikom, którzy już przekonali się o najwyższej jakości produktów włoskiego producenta. Dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór oryginalnych tonerów Olivetti, nie tylko dla najpopularniejszych, ale i rzadziej używanych modeli. Print24.cxom.pl współpracuje z marką jako oficjalny Reseller Olivetti Polska. Zaopatrujemy się wyłącznie w autoryzowanych, krajowych punktach dystrybucji, co gwarantuje autentyczność materiałów eksploatacyjnych Olivetti w naszej ofercie. Dlaczego to takie ważne? Z oryginalnym wkładem masz pewność, że toner będzie kompatybilny z urządzeniami Olivetti określonymi przez producenta, w standardzie jakości i wydajności gwarantowanymi przez markę, oraz że bez problemu zrealizujesz gwarancję.

Oryginalne tonery Olivetti na wyciągnięcie ręki

Zakup oryginalnych tonerów Olivetti lub zamienników w Print24 to świetny wybór dla każdego użytkownika drukarek włoskiej firmy. Profesjonalna obsługa naszego sklepu oferuje doradztwo oraz wsparcie podczas składania zamówienia oraz szybką i bezproblemową realizację zwrotów i reklamacji. Wszystkie tonery Olivetti objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Do 14 dni od zakupu zapewniamy możliwość zwrotu lub wymiany. Produkty, które są na stanie wysyłamy w następnym dniu roboczym.

Zamienniki tonerów Olivetti

Rozwiązaniem dla użytkowników, którzy intensywnie eksploatują drukarki Olivetti i szukają sposobu na ograniczenie wydatków na drukowanie, zarówno w domu lub w biurze są zgodne wkłady. Zamienniki od sprawdzonych wytwórców mogą spełniać swoją rolę równie dobrze jak oryginalne tonery. Jak jednak znaleźć najbardziej godne uwagi propozycje na rynku?

W Print24 stworzyliśmy ofertę najlepszych, sprawdzonych zamiennych tonerów do drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych Olivetti. Wystarczy wprowadzić model posiadanej drukarki do wyszukiwarki aby uzyskać listę wszystkich kompatybilnych wkładów, w tym tonerów alternatywnych. Natomiast na podstronach produktowych znajdują się informacje na temat modeli, do których pasuje wkład, jego wydajności oraz porównanie cenowe zamienników i tonerów oryginalnych. Nasza obsługa również podpowie jak dobrać odpowiedni toner do drukarki Olivetti. Zapraszamy do korzystania z naszej strony lub kontaktu z zespołem.

Drukuj tanio i bezpiecznie na urządzeniach Olivetti

O wyborze zamienników zamiast oryginalnych wkładów często decyduje ich korzystna cena. Jednak przy pierwszym zetknięciu się z zamiennikami mogą powstać wątpliwości odnośnie zgodności z opisem a także tego, czy zamienniki do drukarki są bezpieczne w stosowaniu. Chcąc rozwiać te obawy, dokładamy wszelkich starań by oferta zamienników w Print24 zaspokajały potrzeby klientów.

Dostępne w naszym sklepie zgodne tonery Economy i Estio trafiają do użytkowników po rygorystycznych testach, również według norm wydajności ISO. Liczba stron, które wydrukujesz z danym wkładem, określona na podstronie każdego zamiennika, dorównuje a często nawet przewyższa wydajność oryginalnych tonerów. Również jakość wydruków uzyskanych z tonerami Economy lub Estio na drukarkach Olivetti zaskoczy i zachwyci.

W naszym sklepie bez trudu można znaleźć odpowiedni zamiennik nawet dla mniej popularnych modeli urządzeń Olivetti oraz dowiedzieć się, ile można zaoszczędzić z zamiennikiem do drukarki. Średnie koszty druku na stronę z naszymi zamiennikami są nawet o 70% niższe! Aby umożliwić klientom tańsze drukowanie bez obaw, obejmujemy zgodne tonery Economy i Estio dożywotnią gwarancją na wkłady i drukarkę, w której są zainstalowane.

Najpopularniejsze modele tonerów do drukarek Olivetti w Print24

    W ofercie Print24 znajdziesz tonery do najpopularniejszych modeli drukarek Olivetti, takich jak:
  • Olivetti d-Copia 4023MF - toner oryginalny B1234, zamiennik Economy B1234, zamiennik Estio B1234
  • Olivetti d-Copia 16MF, Olivetti d-Copia 1600 oraz Olivetti Olivetti d-Copia 2000 - toner oryginalny b0446, zgodny toner Economy b0446, zgodny toner Estio b0446
  • Olivetti d-Copia 3004mf, Olivetti d-Copia 3013mf, Olivetti d-Copia 3013MF plus - toner oryginalny B1009
  • Olivetti d-Copia 253MF Plus - oryginalny toner b0979, zgodny toner Economy b0979, zgodny toner Estio b0979

Pytania, które zadają nasi klienci:

Ile kosztują tonery do drukarek Olivetti?

W przypadku oryginalnych tonerów zazwyczaj mamy do czynienia z cenami rzędu kilkuset złotych za jeden kartridż. Należy jednak pamiętać, że wkłady do drukarek laserowych cechują się bardzo wysoką wydajnością, która ma wpływ na cenę. W zależności od modelu i wydajności wkładu za oryginalny toner Olivetti zapłacimy od ok. 350 zł do ok. 600 zł. Natomiast wysokiej jakości zamienniki są dostępne w cenach od ok. 130 zł do ok 270 zł.

Czy zamienniki mogą popsuć drukarkę?

Właściwie dobrany zamiennik sprawdzonej marki, takiej jak dostępne w naszym sklepie zgodne wkłady Economy lub Estio, są całkowicie bezpieczne dla Twojej drukarki. Jesteśmy o tym tak bardzo przekonani, że oferujemy dożywotnią gwarancję nie tylko na wkłady Estio, ale i na drukarkę, w której zainstalowany jest wkład na czas jego eksploatacji. Jeśli Twoje urządzenie ulegnie zniszczeniu lub zepsuciu w wyniku korzystania z tonera Estio, naprawimy je lub wymienimy na nowe bez dodatkowych opłat.

Jakie zamienniki do drukarek Olivetti?

Warto wybrać zamienniki, które oferują nie tylko niższe koszty drukowania, ale i wydajność na poziomie oryginalnego wkładu lub wyższą, oraz porównywalną lub wyższą jakość. Ważna jest też przetestowana konstrukcja i wytrzymałe materiały, które zapewniają bezawaryjną eksploatację. Zgodne wkłady Estio i Economy dostępne w Print24 spełniają te wymogi, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić do 70% w porównaniu z oryginalnymi wkładami.

pixel