Tonery do drukarki i kserokopiarki Olivetti

( ilość produktów: 13 )
Typ lub producent urządzenia
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko

Tonery do drukarek laserowych Olivetti

Olivetti to znany, włoski producent sprzętu biurowego, który słynie z produkcji wysokiej jakości urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek laserowych oraz materiałów eksploatacyjnych, które są przyjazne dla środowiska. Wśród jego produktów znajdziemy m.in. wydajne tonery do drukarek laserowych Olivetti, cenione z uwagi na świetną jakość wydruku - idealne odwzorowanie barw, intensywną czerń oraz świetną ostrość w przypadku materiałów drukowanych w kolorze.

W naszym sklepie internetowym print24.com.pl proponujemy klientom najlepsze rozwiązania w kontekście wydruku domowego oraz biurowego. Oferujemy oryginalne tonery do drukarek laserowych Olivetti, objęte gwarancją producenta, jak również zamienniki tonerów do drukarek Olivetti, produkowanych przez firmy trzecie, takie jak Estio oraz Economy. Co ważne, nasze zamienniki również objęte są gwarancją producenta, a o ich wysokiej jakości świadczy m.in. doskonała jakość wydruku, porównywalna z materiałami drukowanymi przy użyciu oryginalnych wkładów.

Jaki wybrać toner do drukarki laserowej Olivetti?

Drukarki laserowe Olivetti coraz częściej pojawiają się w polskich biurach, a także w przestrzeniach prywatnych. Jeśli posiadasz takie urządzenie i szukasz odpowiedniego tonera do drukarki Olivetti, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej w naszym sklepie. Na początek warto sprawdzić informację na temat typu naszego urządzenia, czyli nazwę modelu, która umieszczona jest zazwyczaj na obudowie urządzenia. W ten sposób łatwiej będzie nam znaleźć toner Olivetti kompatybilny z naszą drukarkę.

Kolejnym krokiem jest wybór producenta wkładu - w przypadku oryginalnych tonerów Olivetti jest to Olivetti, natomiast dla zamienników tonerów Olivetti jest to Estio lub Economy. W kolejnych miejscach wybierz rodzaj produktu (oryginał lub zamiennik), a także serię, do której należy nasze urządzenie. System wskaże Ci wówczas wszystkie dostępne produkty, które zróżnicowane są z uwagi na wydajność oraz kolor druku. Jeśli nie znalazłeś swojego modelu drukarki w wyszukiwarce, skontaktuj się z nami - pomożemy Ci w wyborze produktu kompatybilnego do Twojego sprzętu!

Włoska precyzja druku

Jeśli jesteś posiadaczem drukarki sygnowanej marką Olivetti, doskonale wiesz, co oznacza włoska jakość. Ten bowiem producent urządzeń biurowych pochodzi właśnie ze słonecznej ojczyzny nie tylko makaronu, lecz także energicznych, wiecznie uśmiechniętych ludzi. Uśmiech oraz energia nie opuszczają Włocha nawet wówczas, gdy ma problemy z drukarką! Znasz to z autopsji? Możesz równie bezstresowo reagować na sytuację, w której Twój aktualny toner nagle się wyczerpuje, a Ty musisz pilnie wydrukować coś ważnego. Wystarczy, że zamienisz oryginalny produkt na tańszy toner alternatywny. Już teraz obejrzyj kompatybilne z Olivetti tonery alternatywne i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Kupując tonery alternatywne, zaoszczędzisz sobie ? nie tylko pieniędzy, lecz przede wszystkim nerwów. Jeśli więc chcesz raz na zawsze pozbyć się problemu związanego z powtarzalną czynnością, jaką jest kupowanie drogiego tonera oryginalnego, wybierz korzystny cenowo i równie dobry jakościowo zamiennik. Oszczędzanie jest łatwe!

pixel