Tusze do drukarki HP

( ilość produktów: 520 )
Typ lub producent urządzenia
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko

Tusze do drukarki HP - oryginalne i zamienniki

HP to jeden ze światowych gigantów informatycznych, który od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu biurowego i domowego. W swojej ofercie posiadają głównie oryginalne tusze do drukarek atramentowych HP, które zapewniają wieloletnią niezawodność oraz doskonałą jakość wydruków. Coraz więcej urządzeń oferuje także dodatkowe funkcje, które znacznie zwiększają zakres prac biurowych, jakie możemy wykonać przy wykorzystaniu jednego sprzętu. Do wyboru mamy w nich m.in. opcję kserowania oraz skanowania dokumentów. W Print24.com.pl dostępnych jest ponad 500 różnych tuszów do drukarek atramentowych HP, w tym oryginalnych produktów oraz zamienników produkowanych przez rzetelne, sprawdzone firmy. Nasze wkłady atramentowe gwarantują wysoką jakość już podczas pierwszego wydruku. Co ważne, aż 82% wkładów atramentowych HP produkowana jest z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu możemy mieć swój czynny udział w zrównoważonym rozwoju środowiska.

Zamienniki tuszów do drukarek atramentowych HP

Kupując drukarkę atramentową, w zestawie otrzymujemy zazwyczaj oryginalny tusz, z którego możemy korzystać podczas pierwszych wydruków. Z czasem jednak konieczne jest podjęcie decyzji, czy chcemy wymienić nasz wkład na oryginalny tusz do drukarki atramentowej HP, czy może wolimy kupić zamiennik, który jest kompatybilny z wybranymi modelami drukarek. Zamienniki dostępne w Print24.com.pl nie odbiegają jakościowo od oryginałów, a przy tym są znacznie korzystniejsze cenowo i zapewniają dłuższy czas użytkowania. Zamienniki tuszów do drukarek atramentowych HP są objęte gwarancją producenta, dzięki czemu klient ma pewność, że materiały eksploatacyjne, jakie kupuje, są sprawdzone i solidne. Przed wyborem tuszu lub zamiennika zachęcamy do sprawdzenia modelu drukarki atramentowej HP, by mieć pewność, że kupowany przez nas produkt będzie kompatybilny z urządzeniem. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Oryginalne tusze od producenta HP

Jeśli zależy Ci na uzupełnianiu tuszu wkładami pochodzącymi od producenta, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę oryginalnych tuszów do drukarki HP. Korzystając z tuszu stworzonego przez HP, decydujesz się na produkt o najwyższej jakości, poddany szeregowi testów i badań, w pełni kompatybilny z twoim urządzeniem drukującym.

Tusze do HP - zamienniki i oryginalne

Korzystasz z urządzeń drukujących marki HP i chcesz zaoszczędzić na kosztach ich eksploatacji? Jeżeli odpowiedź na oba pytania brzmi tak, to jedno jest pewne powinieneś(aś) zainteresować się naszą ofertą na tanie tusze alternatywne kompatybilne z drukarkami marki HP! Dostępne niedrogie zamienniki świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. My ze swojej strony, zadbaliśmy o to, aby w sklepie internetowym Print24.com.pl dostępne były tusze o wysokiej jakości, pozwalające cieszyć się dobrymi wydrukami. Jednocześnie staramy się, aby zbiorniki miały dość tuszu, żeby starczały na możliwie długo nawet jeśli drukujesz praktycznie codziennie.

Oferta dotyczy tanich tuszy alternatywnych przeznaczonych do bardzo różnorodnych drukarek HP. Dla uzyskania informacji z jakimi konkretnie modelami są kompatybilne konkretne produkty, wejdź na podstrony ich opisami i sprawdź dostępne na nich listy modeli sprzętowych.

Na co uważać kupując najtańsze zamienniki do drukarek HP?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem najtańszych zamienników marki HP, koniecznie sprawdź kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim dowiedz się czy produkt jest nowy, czy regenerowany - ta druga opcja może być tańsza, ale potencjalnie mniej niezawodna. Zwróć uwagę również na cenę - jeśli jest podejrzanie niska, powinieneś zastanowić się dwa razy przed kliknięciem “kup teraz”. Zbyt niska cena może oznaczać niską jakość i wydajność wkładu. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie czy oferowany produkt posiada gwarancję, możliwość reklamacji wkładu to czynnik, który może uchronić Cię przed poniesieniem dodatkowych kosztów. Pamiętaj również aby wybierać zamienniki wyłącznie od sprawdzonych sprzedawców! Przed zakupem warto przeczytać recenzje i opinie innych klientów, a także sprawdzić, czy sprzedawca ma dobre recenzje i jest aktywny na rynku od dłuższego czasu.

Dlaczego warto kupić tusz w sklepie internetowym Print24?

Tusze zamienniki Print.ink to wkłady do drukarek atramentowych HP pozwalające uzyskać wysoką jakość wydruków, niemal identyczną jak przy użytkowaniu oryginalnego tuszu. Nasze tusze zamienniki tworzone są z najwyższej klasy komponentów, przez sprawdzonych i zaufanych producentów. Stosowanie tuszów zamienników dobrej jakości to czysta oszczędność, możesz zauważalnie obniżyć koszty wydruków w swoim domu lub biurze bez obaw o możliwość uszkodzenia drukarki, oraz utratę gwarancji producenta drukarek atramentowych HP.

Zamienniki najwyższej jakości nie tylko dla popularnych modeli drukarek

W Print24 bez problemu znajdziesz ekonomiczne tusze zamienniki zarówno do tych popularnych jak i mniej znanych drukarek firmy Hewlett Packard. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta tuszów w sklepie internetowym Print24 zawierała wszystkie zamienniki tuszy do każdego modelu drukarki HP. Znajdziesz u nas tusze do drukarek HP z serii HP Deskjet, HP Deskjet Ink Advantage, HP PhotoSmart, HP Officejet, HP Drukarki HP OfficeJet Pro, HP Designjet, HP ENVY.

Między innymi:

OfficeJet 6963, OfficeJet 6974, OfficeJet 6960, HP 655 do DeskJet Ink Advantage 3525 DeskJet Ink Advantage 5525 DeskJet Ink Advantage 6525 - zestaw zamienników HP 903XLHP 903XL (T6M15AE czarny), HP 903XL (T6M11AE żółty), HP 903XL (T6M07AE magenta), HP 903XL (T6M03AE niebieski), tusze oryginalne HP 903XL (T6M15AE czarny), HP 903XL (T6M11AE żółty), HP 903XL (T6M07AE magenta), HP 903XL (T6M03AE niebieski)

DeskJet Ink Advantage 2135, DeskJet Ink Advantage 3635, DeskJet Ink Advantage 4535 - zestaw zamienników HP 652XL, HP 652XL (F6V25AE czarny), HP 652XL (F6V24AE kolorowy), tusze HP oryginalne HP 652 (F6V25AE czarny), HP 652 (F6V24AE kolorowy)

OfficeJet Pro 7740, HP OfficeJet Pro 8210, HP OfficeJet Pro 7720, zestaw zamienników HP 953XLHP 953XL (L0S70AE Czarny), HP 953XL (F6U16AE Niebieski), HP 953XL (F6U18AE Żółty), HP 953XL (F6U17AE Magenta), tusze oryginalne HP 953 (L0S70AE czarny), HP 953XL (L0S70AE czarny), HP 957XL ( L0R40AE czarny)

DeskJet Ink Advantage 2545, DeskJet Ink Advantage 3545, DeskJet Ink Advantage 1515, zestaw zamienników HP 650HP 650 (CZ101AE Czarny) i HP 650 (CZ102AE kolorowy), tusze oryginalne HP 650 (CZ101AE Czarny) i HP 650 (CZ102AE kolorowy)

HP DeskJet 2710, HP DeskJet 2700, HP DeskJet 2720 zestaw zamienników HP 305XLHP 305XL (3YM62AE Czarny), HP 305XL (3YM63AE Trójkolorowy), tusze oryginalne HP 305XL (3YM62AE Czarny), HP 305XL (3YM63AE Trójkolorowy)

HP DeskJet 2620, HP DeskJet 3750, HP DeskJet 2600, HP DeskJet 2630) zestaw zamienników HP 304XLHP 304XL (N9K08AE Czarny), HP 304XL (N9K07AE Trójkolorowy), tusze oryginalne HP 304XL, (N9K08AE Czarny), HP 304XL (N9K07AE Trójkolorowy)

Jak odnaleźć zamiennik tuszu do posiadanego modelu drukarki?

Na rynku pojawiło się wiele modeli drukarek Hewlett Packard, dlatego odnalezienie odpowiedniego wkładu drukującego może być nieco utrudnione. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce po modelu drukarki, w łatwy sposób odnajdziesz naszym sklepie internetowym, odpowiedni tusz zamiennik do urządzenia drukującego Hewlett Packard. Wystarczy, że wybierzesz markę (Hewlett Packard / HP), rodzaj (atramentowa) i model (np. OfficeJet 6963, deskjet ink advantage 2545 itp.), a na stronie pojawi się lista materiałów eksploatacyjnych kompatybilnych z Twoim urządzeniem.

Dlaczego zakup tuszy zamienników do drukarek atramentowych z Print24 to najlepszy wybór?

Jeśli dbasz o swoją drukarkę i chcesz uzyskać wysoką jakość wydruków w o wiele niższej cenie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamienników tuszy Print.ink. W Print24 znajdziesz jedynie sprawdzone produkty, gwarantujące doskonałą jakość druku. Najlepsze zamienniki tuszy z oferty naszego sklepu internetowego pozwolą CI znacznie obniżyć wydatki na materiały eksploatacyjne w domu lub biurze, bez obaw o uciążliwe uszkodzenia drukarki. Nasze zapewnienia o najwyższej jakości produktów, potwierdzamy dożywotnią gwarancją na tusz i urządzenie. Oznacza to, że jeśli powodem awarii Twojej drukarki będą nasze zamienne tusze, wymienimy ją na nową lub naprawimy w naszym serwisie.

Jeśli drukujesz dużo i często, polecamy zakup kompletu tuszów, jest to atrakcyjny cenowo zestaw 4 kolorów CMYK, pozwalający na jeszcze tańsze drukowanie. Dodatkowo atrakcyjna cena zamienników nie zostaje zwiększona o koszty wysyłki, kupując tusze w Print24.com.pl otrzymujesz darmową dostawę, już od pierwszej zamówionej sztuki.

Pytania, które otrzymujemy od klientów:

Zaschnięty tusz w drukarce HP co zrobić?

Najczęstszą przyczyną zaschniętego tuszu w drukarce atramentowej jest brak regularnego drukowania. Szczegółową instrukcję jak poradzić sobie z zaschniętym atramentem w drukarce znajdziesz na naszym blogu.

Ile kosztują tusze do drukarki HP?

Zamienniki wysokiej jakości kupisz już od 24,99 zł za sztukę.

Za oryginały zapłacisz znajdziesz w przedziale od 54 zł do ponad 1 000 zł za sztukę.

Jak wyciągnąć tusze z drukarki HP?

HP Deskjet Ink Advantage 3785

  • Włącz drukarkę
  • Otwórz przednią klapę drukarki
  • Odczekaj chwilę, aż karetka z tuszami przesunie się na środek umożliwiając dostęp do kartridży
  • Dociśnij wkład w dół i wyjmij go z karetki
  • Odpakuj nowe tusze
  • Zdejmij zabezpieczenia z wkładów
  • Włóż nowe wkłady do karetki (dociśnij aż usłyszysz kliknięcie)
  • Zamknij przednią pokrywę

Tusz startowy HP na ile starcza?

Wydajność tuszów startowych różni się w zależności od poszczególnego modelu drukarki. Najczęściej jest to połowa wydajności standardowego tuszu HP. Wydajność odpowiadająca konkretnej drukarce możesz sprawdzić na stronie producenta.

Jak rozpoznać dobrej jakości zamienniki?

Drukarki atramentowe Hewlett Packard to jedne z najczęściej kupowanych urządzeń drukujących do domu lub biura. Zapotrzebowanie na odpowiednie wkłady drukujące jest więc duże. Niestety powstaje wiele tanich zamienników niskiej jakości, działających negatywnie na stan Twojego urządzenia. Jak się przed nimi uchronić i rozpoznać czy wybrane tusze zamienniki produkowane są z najwyższej klasy komponentów? Niskie ceny zamienników przyciągają oko, warto jednak wiedzieć, którzy producenci zamienników warci są Twojej uwagi. Dobrej jakości zamienniki charakteryzują się wyrazistymi wydrukami o ostrych krawędziach, kolorowe tusze dają nasycone barwy, a czarny tusz głęboką czerń, bez mazów czy plam. W Print24 wyselekcjonowaliśmy zamienne tusze, pozwalające na uzyskanie efektów, niemal identycznych jak przy wykorzystaniu produktów oryginalnych.

Jak wyłączyć automatyczną aktualizację drukarki HP?

Kiedy kupujesz nową drukarkę od producenta drukarki HP i świadomie lub nie, zgodziłeś(łaś) się na automatyczną aktualizację drukarki, możesz zaobserwować, że tusze zamienniki przestają nagle działać. Bywa, że producenci drukarek Hewlett Packard wprowadzają nawet kilkadziesiąt aktualizacji drukarki rocznie. Wszystko po to, aby naprawić błędy i poprawić funkcjonowanie urządzenia, ale także, żeby zablokować działające chipy w alternatywnych wkładach. Wiele aktualizacji jest wprowadzana w celu blokowania działania zamienników tuszów w twojej drukarce, tak aby klient zakupił tusze oryginalne. Po takiej aktualizacji będziesz musiał(ła) zaczekać aż do Twojego modelu urządzenia powstaną zamienniki tuszów z nowymi chipami.

Warto więc zrezygnować z automatycznej aktualizacji drukarki . Nie będzie miało to wpływu na jej działanie, a pozwoli Ci bez problemów drukować na tanich zamiennikach.

pixel