Rankingi

2023-11-13

TOP3 Drukarek laserowych mono do firmy

TOP3 Drukarek laserowych mono do firmy
Drukarki do użytku profesjonalnego, różnią się od tych, których na co dzień używamy w domu. Podstawowa różnica to miesięczne obciążenie urządzenia, czyli ilość stron jakie musi wydrukować urządzenie w ciągu miesiąca. Jest to często pomijany parametr przy doborze urządzenia, co jest kluczowym błędem. Małe, domowe drukarki laserowe mogą często, po prostu z technicznego punktu widzenia, nie podołać, jeżeli drukujesz 30 000 - 50 000 stron miesięcznie.
2023-10-13

TOP3 Drukarek do zdjęć do domu

TOP3 Drukarek do zdjęć do domu
Czas wakacyjnych wyjazdów już dawno za nami i pozostały po nich tylko wspomnienia. Jest jednak pewien sposób aby te wspomnienia ożywić. Mowa oczywiście o zdjęciach, na których każdy z nas uwiecznia swoje podróże. Jeśli chcesz je wydrukować, możesz bez problemu zrobić to w domowym zaciszu, nie musisz od razu korzystać z profesjonalnych usług druku. W tym celu sprawdzą się perfekcyjnie drukarki atramentowe. Na rynku jest jednak tak wiele modeli, że można się pogubić analizując ich specyfikację. Aby ułatwić Ci wybór, wybraliśmy trzy, warte naszym zdaniem uwagi, modele drukarek, które sprawdzą się w przypadku druku zdjęć. I to nie tylko tych z wakacji.
2023-10-05

TOP3 Najlepsze drukarki laserowe kolorowe do domu

TOP3 Najlepsze drukarki laserowe kolorowe do domu
Jeżeli jesteś na etapie zakupu nowej, kolorowej, laserowej drukarki do domu to mamy dla Ciebie TOP3 modeli dostępnych na rynku pod względem jakości i opłacalności. W tym rankingu pod lupę wzięliśmy takie czynniki jak jakość wykonania czy dostępne funkcje ale w szczególności skupiliśmy się na kosztach eksploatacji. Te w przypadku kolorowych, laserowych urządzeń przeznaczonych do domu są kluczowe. Ponadto wybraliśmy tylko te modele, które wg. naszych statystyk sprawiają najmniej problemów podczas eksploatacji. Zapraszam do naszego krótkiego zestawienia.
2023-09-27

TOP3 Najlepsze drukarki laserowe monochromatyczne do domu

TOP3 Najlepsze drukarki laserowe monochromatyczne do domu
Szukasz dla siebie nowej drukarki laserowej? Chcesz wybrać jak najlepiej? Ma być szybka, oferować świetną jakość druku i najlepiej działać bezproblemowo na tonerach zamiennych? Przytłaczająca ilość modeli na rynku, na pewno nie ułatwia tego zadania. W dzisiejszym artykule wybraliśmy dla Ciebie TOP3 modeli laserowych mono, które z pewnością sprawdzą się w Twoim domu. Znajdziesz tu także checklistę na co uważać podczas wyboru urządzenia do domu.
pixel