Blog

2022-10-28

Drukowanie zdjęć w domu - zrób to sam

Drukowanie zdjęć w domu - zrób to sam
Coraz rzadziej decydujemy się na wywoływanie naszych ulubionych zdjęć, a szkoda. Znacznie przyjemniej ogląda się odbitki umieszczone w albumie, niż na ekranie smartfona. Jeśli nie masz czasu lub ochoty odwiedzać profesjonalnego studia fotograficznego, żeby wywołać ulubione zdjęcia, możesz zrobić to w swoim domu. W naszym wpisie chętnie podpowiemy Ci, czego potrzebujesz do samodzielnego drukowania zdjęć.
2022-10-25

Czy toner w drukarce laserowej wysycha?

Czy toner w drukarce laserowej wysycha?
Wielu klientów posiadających drukarki laserowe nie decyduje się na zakup większej ilości tonerów, w obawie, że ten zaschnie, zanim poprzedni zdąży się skończyć. Czy faktycznie powinniśmy obawiać się, że zakupiony przez nas toner wyschnie i nie będzie zdatny do użytku? Rozwiązanie jest bardzo proste - tonery w przeciwieństwie do tuszów nie zasychają. Dlaczego tak się dzieje? I co to właściwie jest toner do drukarki? Znamy odpowiedź na Twoje pytania!
2022-10-24

Tanie i dobre drukarki atramentowe do domu lub biura

Tanie i dobre drukarki atramentowe do domu lub biura
Tanie drukarki za 100zł to najbardziej chwytliwa pułapka na konsumenta. Drukarka z tak niską ceną pięknie wygląda na sklepowej półce, wabiąc nieświadomych klientów. Sprawa komplikuje się dopiero, gdy naszej ofierze skończy się tusz, a ceny oryginalnych kartridży dorównują cenie nowej drukarki. Na dodatek zamienniki do takiego modelu drukarki nie są dostępne. Jakie urządzenie wybrać aby nie przepłacać za eksploatację?
2022-10-21

Urządzenie wielofunkcyjne do biura

Urządzenie wielofunkcyjne do biura
Niemal w każdym przedsiębiorstwie nie może zabraknąć drukarki, skanera i ksero, dlatego idealną decyzją może okazać się wybór urządzenia wielofunkcyjnego. Na jakie urządzenie powinniśmy się zdecydować aby sprawdziło się jako nasz nowy członek ekipy?
2022-10-20

Wydajność wkładu do drukarki - czy Twój tusz/toner skończył się za szybko?

Wydajność wkładu do drukarki - czy Twój tusz/toner skończył się za szybko?
Kupiłeś/łaś nowy tusz lub toner, a on skończył się przed deklarowaną przez producenta ilością wydruków? Wybierając odpowiedni tusz lub toner do swojego urządzenia drukującego, sprawdziłeś/łaś jego wydajność, ale masz pewność, że wkład nie wystarczył na tyle ile powinien? Musisz jednak zwrócić uwagę, na fakt, że wydruk wydrukowi nie równy. Skąd więc bierze się podawana przez producenta wydajność? Już tłumaczymy.
2022-10-19

Utylizacja pustych tonerów i tuszów. Gdzie i jak? - porady dla zagubionych.

Utylizacja pustych tonerów i tuszów. Gdzie i jak? - porady dla zagubionych.
Co zrobić z zużytymi tonerami i tuszami? To jedno z pytań, które często od Was dostajemy. Nic w tym dziwnego, drukarki otaczają nas z każdej strony. Praktycznie każda firma potrzebuje co najmniej jednego urządzenia drukującego, liczne faktury, dokumenty to kolejne mililitry zużytego tuszu. Również w naszych domach posiadamy najróżniejszego rodzaju drukarki. Wiemy, że nie każdy drukuje codziennie, jednak kropla do kropli i kartridż staje się pusty. Możesz dojść do wniosku, że jeden źle wyrzucony pojemnik po tuszu lub tonerze nie zmieni świata, jednak co się stanie kiedy na ten sam pomysł wpadną setki lub tysiące osób?
2022-10-14

Tanie drukowanie - zdradzamy sprawdzone sposoby.

Tanie drukowanie - zdradzamy sprawdzone sposoby.
Wybierając drukarkę bywa, że główna cecha, która nami kieruje to cena, często zapominając, że to jedynie początek naszych wydatków, które napotkamy w związku z drukiem w naszej firmie lub domu. Co więc zrobić aby uniknąć niemiłych niespodzianek i ograniczyć wydatki związane z eksploatacją naszego urządzenia drukującego? Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych sposobów jak tanio drukować.
2022-10-13

Zaschnięty tusz w drukarce? Śpieszymy z pomocą!

Zaschnięty tusz w drukarce? Śpieszymy z pomocą!
Pewnie większość z nas zna to nieprzyjemnie uczycie, kiedy drukarka odmawia posłuszeństwa momencie, kiedy najbardziej jej potrzebujemy. Dlaczego tak się dzieje? Często jest to wina naszego zaniedbania. Jeśli jesteś właścicielem drukarki atramentowej i zapominasz o regularnym drukowaniu, prawdopodobnie winowajcą jest zaschnięty tusz. Na szczęście nie wszystko stracone. Spróbujemy pomóc Ci z tym problemem i zdradzimy kilka sposobów jak uratować zaschnięty tusz w drukarce.
pixel