Papier do drukarki

( ilość produktów: 7 )
Producent wkładu

Papier do drukarki - szeroka oferta w Print24

Papier to jeden z podstawowych materiałów eksploatacyjnych do Twojej drukarki. Jego jakość może mieć kluczowy wpływ na ostateczną jakość i wygląd Twoich wydruków. Jeśli więc zależy Ci na najlepszym doborze papieru do drukarki, tak aby Twoje dokumenty wyglądały profesjonalnie a zdjęcia dorównywały jakością tym od fotografa, sprawdź naszą ofertę papieru, dopasowanego do najróżniejszych wydruków.

Papier dopasowany do Twoich potrzeb

W Print24 znajdziesz szeroki wybór papieru do drukarek, który sprosta wszystkim Twoim potrzebom - od codziennego drukowania dokumentów, po tworzenie własnych zdjęć czy magnesów.

Nasz asortyment papierów do drukarki został starannie dobrany, aby zapewnić estetyczny druk i wygodne użytkowanie. Przeglądaj naszą ofertę i znajdź idealną ryzę do swoich wydruków.

Przy wyborze odpowiedniego papieru do swojej drukarki, zwróć również uwagę na jego:

  • gramaturę, której typowa wartość mieści się w zakresie od 80g/m2 do 100g/m,
  • format, gdzie najpopularniejszym rozmiarem wykorzystywanym do druku jest kartka A4,
  • klasę bieli oznaczoną literą A, B lub C, gdzie A odpowiada najwyższemu zabieleniu papieru, jednak klasa B i C idealnie sprawdzi się podczas codziennych wydruków.

Jak wybrać papier odpowiedni do Twoich potrzeb?

Wydruk faktur - papier ksero

Do wydruku faktur odpowiednia będzie ryza papieru A4 o gramaturze w przedziale 80 g/m2 do 100 g/m2 o wystarczającej klasie bieli B lub C.

Wydruk zdjęć - papier fotograficzny

Do wydruku zdjęć najlepszym wyborem będzie papier fotograficzny o gramaturze od 115 g do 450 g, gdzie optymalna gramatura to 230 g.

Wydruk wizytówek - papier o wysokiej gramaturze

W przypadku wydruku wizytówek, wybierz papier do drukarki o wysokiej gramaturze 350 g/m2, dzięki czemu Twoja wizytówka będzie sztywna i nieprzebijająca.

Papier do drukarki w ofercie Print24:

  • Papier do drukarki A4 Polspeed 80G/M2
  • Papier xero A4 REY 80G/M2
  • Ryza papieru A4 Pollux 80G/M2
  • Papier ksero A4 Poljet 80G/M2
  • Papier do drukarki A4 o wyższej gramaturze Poljet 90G/M2
  • Papier fotograficzny 240g 10x15 50 Arkuszy
  • Papier magnetyczny Canon MG-101 5 Arkuszy

Najczęściej zadawane pytania

Który papier do drukarki atramentowej?

Dla drukarek atramentowych najlepiej sprawdzają się papiery o gramaturze od 80 do 100 g/m² dla codziennego druku oraz papier fotograficzny przystosowany do wydruków zdjęć. Pamiętaj, że zbyt cienki papier może powodować problemy z zacinaniem się w drukarce i przebijaniem tuszu, zwłaszcza podczas wydruku dwustronnego.

W jaki sposób oszczędzać papier ksero?

Oszczędność papieru jest nie tylko korzystna dla środowiska, ale również dla Twojego budżetu. Używaj funkcji druku dwustronnego, wybieraj ekonomiczne formaty i rozmiary czcionek, takie jak Times New Roman czy Arial, a także staraj się wykorzystywać papier wielokrotnie jeśli to możliwe.

Jaka jest najlepsza gramatura papieru do drukarki?

Wybór najlepszej gramatury papieru zależy od zastosowania. Do codziennego użytku wystarczy papier o gramaturze 80-100 g/m².

Jakie są rodzaje papieru do drukarki?

Istnieje wiele rodzajów papieru, w tym najpopularniejszy papier ksero, papier fotograficzny (błyszczący, półbłyszczący, matowy), papier magnetyczny, papier do korespondencji, papier ekologiczny, a także specjalistyczne papiery, jak papier transferowy czy etykiety samoprzylepne.

pixel