Tusze do drukarki Canon

( ilość produktów: 603 )
Typ lub producent urządzenia
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko

Wysokiej jakości tusze do drukarek atramentowych Canon

Canon to znany, japoński producent aparatów fotograficznych oraz kamer, który specjalizuje się także w sprzedaży profesjonalnych drukarek atramentowych oraz akcesoriów eksploatacyjnych, takich jak tusze do drukarek atramentowych Canon. Produkty oferowane przez firmę Canon od wielu lat uważane są za synonim niezawodności, funkcjonalności, jak również łatwości w obsłudze.

W związku z tym drukarki atramentowe Canon coraz częściej znajdują swoje zastosowanie w domowych biurach i gabinetach, a także w mniejszych firmach. Z uwagi na wysoką jakość komponentów drukarki te świetnie radzą sobie z drukowaniem zarówno różnego rodzaju dokumentów, jak i zdjęć.

Tusz do drukarki Canon

W naszym sklepie internetowym Print24 oferujemy duży wybór tuszów do drukarek atramentowych Canon, w tym m.in. do modeli z serii PIXMA, drukarek z serii BJ, BJC, BN, I, MultiPass oraz MAXIFY. Co ważne, w naszej ofercie można znaleźć nie tylko oryginalne artykuły eksploatacyjne do drukarek atramentowych Canon, ale także wysokiej jakości zamienniki, które są w pełni kompatybilne z drukarkami Canon.

Oryginalny tusz do drukarki atramentowej Canon czy zamiennik?

Przed takim pytaniem często stoją nasi klienci, którzy posiadają drukarkę atramentową Canon i zastanawiają się, jaki tusz do niej kupić. Decydując się na wybór oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, mamy pewność, że są one wyprodukowane przez firmę Canon, są niezawodne i zapewniają znakomitą jakość wydruku. Z drugiej strony, zamienniki tuszów do drukarek atramentowych Canon to akcesoria produkowane przez niezależne firmy, a ich jakość nie odbiega od produktów oryginalnych. Zamienniki tuszów do drukarek atramentowych Canon pasują do wszystkich modeli drukarek, są niezawodne, a jakość wydruku w ich przypadku jest porównywalna do oryginału. Korzyścią zamienników jest także ich cena, która jest o wiele niższa, dzięki czemu są znacznie bardziej atrakcyjną opcją dla klienta. Przed zakupem tuszu zachęcamy do upewnienia się, jaki model drukarki posiadamy, a następnie wyboru jednego z produktów dostępnych w naszym sklepie.

Koszt oryginalnych tuszy potrafi być dość znaczący. Na szczęście istnieją tanie alternatywy, które świetnie się sprawdzają w codziennym użytkowaniu i chodzi tu nie tylko o zastosowania domowe, ale też o drukowanie w ilościach typowych dla firm. Drukarki marki Canon nie są tu wyjątkiem. Przeglądając ofertę naszego sklepu internetowego można bez problemu znaleźć tusze alternatywne kompatybilne z urządzeniami tego producenta.

Zadbaliśmy przy tym, aby zaspokoić potrzeby użytkowników różnych modeli drukarek Canon. Jest ich na rynku wiele, ale i nasza oferta obejmuje tusze do różnych sprzętów.

Dlaczego warto? Chociażby ze względu na oszczędności, jakie można w ten sposób uzyskać. Tusze alternatywne są po prostu tanie, a mimo to całkiem wydajne. Jak bardzo? Można to sprawdzić przeglądając podstrony z prezentacją konkretnych produktów ? znajdują się tam informacje na temat szacowanej liczby stron, które można przy ich stosowaniu wydrukować.

Oczywiście w ofercie sklepu Print24 znajdują się zarówno tusze czarne, jak i kolorowe.

Jak wybrać pasujący tusz do swojej drukarki Canon?

Wybierając nowy tusz do swojej drukarki Canon, upewnij się, że wybrałeś/łaś produkt kompatybilny z urządzeniem. Oznaczenie modelu znajdziesz z tyłu lub wewnątrz obudowy.

Poradnik jak dobrać odpowiedni toner znajdziesz na naszym blogu: Jak dobrać odpowiedni zamiennik tonera do drukarki?

Tusze z Print24 do najpopularniejszych modeli drukarek Canon

W sklepie internetowym Print24 znajdziesz wkłady oryginalne i zamienne do popularnych drukarek Canon:

Canon Pixma MG5750 tusze w komplecie PGI-570XL + CLI-571XL ( CLI571XL BK Foto, CLI571XL C, CLI571XL M, CLI571XL Y, PGI570XL)

Canon Pixma TS5150 tusze w komplecie PG-540XL + CL-541XL ( PG-540XL, CL-541XL)

Canon Pixma MG3650S tusze w komplecie PG-540XL + CL-541XL (PG-540XL, CL-541XL)

Canon Pixma TS3150 tusze w komplecie PG-545XL + CL-546XL (PG545XL, CL546XL)

Canon Pixma TS705 tusze w komplecie PGI-580XXL + CLI-581XXL (CLI-581XXL BK Foto, 580XXL PGBK, CLI-581XXL C, CLI-581XXL M, CLI-581XXL Y)

Nasi klienci pytali również o:

Jaki tusz do drukarki Canon?

Odpowiedni tusz do swojej drukarki Canon dopasujesz, korzystając naszej wyszukiwarki tuszu po modelu urządzenia. Wystarczy, że wybierzesz w listy markę, rodzaj i model drukarki, a na stronie pojawi się lista z kompatybilnymi materiałami eksploatacyjnymi do Twojego urządzenia.

Jeśli nie wiesz jaki model drukarki Canon posiadasz, sprawdź obudowę swojego urządzenia. Oznaczenie drukarki znajdziesz na białej etykiecie z tyłu lub wewnątrz obudowy.

Ile kosztuje tusz do drukarki Canon?

Tusz do drukarki Canon będzie różnił się ceną w zależności od konkretnego modelu drukarki, oraz rodzaju wkładu - oryginał czy zamiennik.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz oryginalne tusze do drukarki Canon w przedziale cenowym od ok. 33zł/szt. do 1000zł/szt. Ceny zamienników rozpoczynają się już od kwoty 19,99zł/szt

Czy warto kupić zamienniki tuszy do drukarki Canon?

Wybór zamienników tuszy od sprawdzonych producentów to bezpieczny sposób na obniżenie kosztów wydruku w domu lub biurze, bez utraty jakości. Zamienniki wysokiej klasy oferują równie nasycone i wyraziste barwy, jak w przypadku wykorzystania oryginalnych wkładów.

Jakie zamienniki tuszy do Canon?

Polecamy wybór zamienników tuszów pochodzących jedynie od sprawdzonych producentów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz tusze alternatywne marki Print.ink stworzone z komponentów o najwyższej jakości, sprawdzone pod względem wydajności i bezawaryjności. Tusz, który znajduje się w pojemniku został wzbogacony o środek zapobiegający zasychaniu, dzięki czemu, Twoje tusze będą trwałe i wydajne.

Jak zresetować tusz Canon?

  • włóż nowy tusz do drukarki
  • kiedy zobaczysz komunikat brak tuszu, wciśnij przycisk "STOP" i odczekaj ok 10 sekund

Jak włożyć tusz do drukarki Canon?

Aby włożyć nowy tusz do drukarki:

  • uruchom drukarkę
  • otwórz klapkę w obudowie drukarki zakrywającą tusze
  • wciśnij górną część tuszu znajdującego się w drukarce
  • wyjmij zużyty tusz z urządzenia (uważaj aby nie wylać pozostałości tuszu z kartridża)
  • zdejmij zabezpieczenia z nowego tuszu
  • włóż nowy tusz w miejsce zużytego i dociśnij
  • wydrukuj stronę testową
pixel