Tusze do drukarki Lexmark

( ilość produktów: 88 )
Kategoria produktu
Typ lub producent urządzenia
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko

Tusze do drukarki Lexmark - Jak wybrać tusz do drukarki Lexmark?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tuszy do drukarek atramentowych Lexmark. Oferujemy zarówno oryginalne tusze, jak i wysokiej jakości zamienniki, które będą najlepszym wyborem, jeśli zależy Ci na ekonomicznych wydrukach bez utraty jakości. Przy wyborze tuszu warto wziąć pod uwagę nie tylko model drukarki ale także to, czy preferujesz oryginalny produkt czy bardziej opłacalną alternatywę w postaci wysokiej klasy zamiennika. Wraz z zakupem produktów od Print.ink otrzymasz od nas rozszerzoną gwarancję, obejmującą zarówno wkład drukujący, jak i Twoje urządzenie. Wybierając odpowiednie tusze, w pierwszej kolejności odszukaj na obudowie model swojej drukarki. Oznaczenie modelu wpisz w naszą wyszukiwarkę, a na stronie pojawią się wszystkie dostępne materiały eksploatacyjne, kompatybilne z Twoim urządzeniem drukującym.

Zamiennik tuszu do drukarki Print.ink - Ekonomiczne rozwiązanie dla Twojej drukarki Lexmark

Wybierając zamienniki tuszy do drukarki Lexmark, decydujesz się na bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie.

 • Oszczędność bez kompromisów: Zamienniki tuszy oferują atrakcyjne ceny, często znacznie niższe niż oryginalne produkty, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości druku.
 • Wydajność na równi z oryginałem: Nowoczesne technologie produkcji zamienników gwarantują, równie wysoką lub większą wydajność co oryginalne tusze, zapewniając długotrwałe i niezawodne drukowanie.
 • Szeroki wybór: Niezależnie od modelu Twojej drukarki Lexmark, z pewnością znajdziesz odpowiedni zamiennik, który spełni Twoje wymagania.
 • Bezproblemowa kompatybilność: Nowoczesne zamienniki tuszy są precyzyjnie dopasowane do drukarek Lexmark, co gwarantuje łatwą instalację i bezproblemowe działanie.

Rynek zamienników tuszy jest szeroki, ale nie wszystkie produkty są warte Twojej uwagi. Wybierając zamienniki z naszej oferty, masz pewność, że otrzymujesz wkład drukujący najwyższej jakości, który został dokładnie przetestowany i jest w pełni kompatybilny z Twoją drukarką Lexmark.

Oryginalne tusze Lexmark - Doskonała jakość druku

Wybierając oryginalne materiały eksploatacyjne pochodzące spod ręki firmy Lexmark, wybierasz produkty dzięki, którym uzyskasz wysoką jakość wydruków, pod gwarancją producenta drukarki. Wybierając tusze oryginalne Lexmark, masz pewność, że produkty zostały sprawdzone pod kątem niezawodności i bezawaryjności w Twojej drukarce. Musisz liczyć się jednak z wyższymi kosztami eksploatacji drukarki i często mniejszą wydajnością niż w przypadku większości zamienników.

W naszej ofercie znajdziesz materiały eksploatacyjne, które są kompatybilne z szeroką gamą drukarek Lexmark:

  • Drukarka Lexmark x4650: Komplet tuszy w zamienniku Print.ink do Lexmark 36XL + 37XL o wydajnościach 500 stron czarny, 500 stron kolory, tusz w zamienniku marki Print.ink Lexmark 36XL (18C2170E Czarny) o wydajności 500 stron, Lexmark 37XL kolorowy (18C2180E kolorowy) o wydajności 500 stron,
  • tusz oryginalny w komplecie Lexmark 36XL + 37XL o wydajnościach 500 stron czarny, 500 stron kolory, tusz oryginalny Lexmark 36XL (18C2170E Czarny) o wydajności 500 stron, Lexmark 37XL kolorowy (18C2180E kolorowy) o wydajności 500 stron.
  • Drukarka Lexmark x4875: Komplet tuszy w zamienniku Print.ink 43XL + 44XL o wydajności 500 stron czarny, 500 stron kolor, tusz w zamienniku Print.ink 43XL o wydajności 500 stron, tusz w zamienniku Print.ink 44XL o wydajności 500 stron,
  • Komplet tuszy oryginalnych Lexmark 43XL + 44XL o wydajnościach 500 stron czarny i 500 stron kolor, tusz oryginalny Lexmark 43XL kolorowy o wydajności 500 stron, tusz oryginalny 44XL czarny o wydajności 500 stron.
  • Drukarka Lexmark x4975: Komplet tuszy w zamienniku Print.ink 43XL + 44XL o wydajności 500 stron czarny i 500 stron kolorowy, tusz w zamienniku Print.ink 43XL o wydajności 500 stron, tusz w zamienniku Print.ink 44XL o wydajności 500 stron,
  • Komplet tuszy oryginalnych 43XL + 44XL o wydajnościach 500 stron czarny i 500 stron kolor, tusz oryginalny 43XL kolorowy o wydajności 500 stron, tusz oryginalny 44XL czarny o wydajności 500 stron.
  • Drukarka Lexmark X3550: Komplet tuszy w zamienniku Print.ink 23 + 24 o wydajnościach 215stron czarny i 185 stron kolorowy, tusz zamiennik Print.ink 23 czarny o wydajności 215 stron, tusz zamiennik Print.ink 24 kolorowy o wydajności 185 stron,
  • Komplet tuszy oryginalnych Lexmark 23 + 24 o wydajnościach 215 stron czarny i 185 stron kolorowy, tusz oryginalny Lexmark 23 czarny o wydajności 215 stron, tusz oryginalny 24 kolorowy o wydajności 185 stron.

Odpowiedzi na pytania dotyczące tuszy do drukarki Lexmark

Ile kosztuje tusz do drukarki Lexmark?

Cena tuszu do drukarki Lexmark zależy od modelu drukarki oraz rodzaju tuszu (oryginalny lub zamiennik). W naszym sklepie znajdziesz różnorodne opcje w atrakcyjnych cenach.

Jak sprawdzić poziom tuszu w drukarce atramentowej Lexmark?

W większości drukarek Lexmark możesz sprawdzić poziom tuszu w ustawieniach drukarki lub za pomocą aplikacji na komputerze. Instrukcje znajdziesz w podręczniku użytkownika lub na stronie producenta.

Czy zamienniki tuszy Lexmark są równie dobre jak oryginalne produkty?

Nasze zamienniki tuszy są starannie dobrane, aby zapewnić doskonałą jakość druku. Są one ekonomicznym rozwiązaniem, które nie odbiega jakością od oryginalnych produktów.

Czy zamienniki tuszy Lexmark mają gwarancję?

Zamawiając zamiennik marki Print.ink otrzymujesz produkt objęty rozszerzoną gwarancją, obejmującą nie tylko wkład drukujący, ale także urządzenie, w którym go zamontujesz. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja drukarka będzie bezpieczna podczas tworzenia wysokiej jakości wydruków.

Zainwestuj w jakość, nie przepłacaj! Nie pozwól, by koszty tuszy obciążały Twój budżet. Wybierz ekonomiczne zamienniki i ciesz się doskonałym drukiem w atrakcyjnej cenie.

pixel