Materiały biurowe

( ilość produktów: 161 )
Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko

Materiały biurowe - papier do drukarki, długopisy, kawa i wiele innych

Mimo skomputeryzowania w wielu firmach nadal niezbędne okazują się klasyczne materiały biurowe. Długopisy, ołówki, zeszyty, czy segregatory ? wszystkie one znajdują praktyczne zastosowanie, a często są wręcz nie do zastąpienia. Można je kupować na bieżąco, ale znacznie wygodniej nabyć je za jednym razem. Gdzie? Chociażby u nas.

W ofercie sklepu Print24 znajdziesz materiały biurowe różnego typu, od zwykłych zszywek, przez żółte karteczki samoprzylepne typu sticky, po kleje i dziurkacze. Oczywiście nie mogło tez zabraknąć długopisów i ołówków oraz notesów, bloków i skoroszytów przeznaczonych na bieżące notatki. Można też szukać pisaków (zwykłych oraz przeznaczonych do pisania na tablicach), zszywaczy biurowych oraz teczek (wiązanych lub zamykanych za pomocą gumki).

Materiały biurowe to także wspomniane już segregatory, które można u nas znaleźć w różnych wariantach, zarówno pod względem użytej kolorystyki, jak i grubości (co może mieć znaczenie w zależności od spodziewanej ilości dokumentów i miejsca na nie przeznaczonego w firmowym archiwum).

W ofercie są także ryzy papieru przeznaczone do drukarek i w zależności od potrzeb można nabyć nie tylko różne ilości samych kartek, ale także wybierać pomiędzy ich gramaturą. Zakup ryz kartek (do 500 arkuszy w jednej) warto połączyć z nabyciem tuszów lub tonerów do drukarek, czy materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do urządzeń wielofunkcyjnych.

pixel