Blog

2022-12-30

Jak drukować na kopertach?

Jak drukować na kopertach?
Papierowe pocztówki, listy czy kartki świąteczne zostają wypierane przez ich elektroniczne wersje. Nadal są jednak miejsca gdzie klasyczne papierowe listy są codziennością. Ręczne wypełnianie adresów to czasochłonne zajęcie, zwłaszcza jeśli do wypisania masz kilkadziesiąt kopert dziennie. Możesz więc ułatwić sobie to zadanie i drukować adresy na kopertach za pomocą drukarki. Stworzenie nadruku na kopertach może brzmieć jak ciężkie do wykonania zadanie, jest to jednak prostsze niż myślisz, wystarczy, że przeczytasz poniższy wpis, a Twoja praca znacznie przyspieszy.
2022-12-28

Jak drukować ze smartfona przez wifi - rozwiązanie dla wygodnych

Jak drukować ze smartfona przez wifi - rozwiązanie dla wygodnych
Dla nowoczesnych użytkowników drukarek, mamy sposób, aby druk najpotrzebniejszych dokumentów był wygodniejszy niż zwykle. Jeśli nie lubisz uruchamiać komputera, tylko po to, żeby wydrukować jedną stronę tekstu i nic nie denerwuje Cię tak, jak plątanina kabli przy biurku, mamy na to proste rozwiązanie. Funkcja drukowania bezprzewodowego, pozwoli Ci ograniczyć przewody zabierające cenne miejsce na Twoim blacie roboczym i pozwoli na uruchomienie drukarki przy pomocy kilku kliknięć w ekran, nie ruszając się z kanapy…  jeśli oczywiście nie zostawiłeś/łaś swojego smartfona w innym pokoju.
2022-12-27

Ranking drukarek roku 2022

Ranking drukarek roku 2022
Koniec roku coraz bliżej, jest to świetny moment na podsumowanie minionych miesięcy i zebranie najlepszych modeli drukarek z obecnego jeszcze roku 2022. Po przeanalizowaniu dobrze znanego nam rynku urządzeń drukujących i odpowiadających im materiałów eksploatacyjnych, przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych modeli drukarek, na które decydowali się klienci.
2022-12-21

Jakie inne funkcje poza drukowaniem mogą posiadać drukarki?

Jakie inne funkcje poza drukowaniem mogą posiadać drukarki?
Na szczęście czasy kiedy jedyną funkcją naszych drukarek było drukowanie, dawno odeszły w zapomnienie. W obecnej chwili możesz wybrać urządzenie drukujące dostosowane dokładnie do twoich potrzeb. Niezależnie czy potrzebujesz kupić nową drukarkę do firmy z myślą o codziennych wydrukach mnóstwa dokumentów, czy do sporadycznego użytku w zaciszu domowym - z pewnością znajdziesz urządzenie spełniające Twoje wymagania.
2022-12-15

Reset drukarki - czyli włącz i wyłącz sposobem na (prawie) wszystko

Reset drukarki to droga pierwszego ratunku w przypadku kiedy Twoje urządzenie robi Ci pod górkę i akurat w dniu kiedy masz pilne wydruki, wyrzuca błędy lub w ogóle nie reaguje na polecenia drukowania. Kiedy powinieneś(naś) wykonać reset drukarki i jak to zrobić?
2022-12-12

Etykiety na prezenty - darmowe szablony

Etykiety na prezenty - darmowe szablony
Święta nadchodzą wielkimi krokami, idealnym dodatkiem do każdej paczki będzie wydrukowany własnoręcznie bilecik. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka zestawów etykiet do prezentów, które całkowicie za darmo pobierzesz z naszej strony i wydrukujesz na swojej drukarce.
2022-12-09

Chip w tonerze - czym jest i jak go wymienić?

Chip w tonerze - czym jest i jak go wymienić?
Chcesz zacząć używać zamienników tonerów do Twojej drukarki laserowej, ale nigdzie nie pojawiły się jeszcze wkłady alternatywne z chipem? W takim wypadku musisz samodzielnie zająć się przełożeniem chipa z oryginalnego tonera do zamiennika. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest chip i jak go wymienić, zapraszamy do artykułu.
2022-12-06

Drukarka laserowa tania w eksploatacji - jaką wybrać?

Drukarka laserowa tania w eksploatacji - jaką wybrać?
W wyborze odpowiedniego urządzenia drukującego powinieneś kierować się nie tylko ceną zakupu, ale również kosztem eksploatacji. Przeważnie do najtańszych w zakupie drukarek, będziemy zmuszeni dokupić nieopłacalnie drogie tonery. Co przy dłuższym użytkowaniu z pewnością odbije się na naszej kieszeni. Aby pomóc Ci uniknąć niepotrzebnych kosztów, przygotowaliśmy zestawienie drukarek laserowych, tanich w eksploatacji. Tak, abyś nie musiał(a) myśleć z przerażeniem jak z zadrukowanymi stronami uciekają Twoje oszczędności. Jeśli więc szukasz drukarki laserowej z tanim tonerem, mamy dla Ciebie kilka propozycji.
2022-12-02

Jak drukować zdjęcia na papierze fotograficznym?

Jak drukować zdjęcia na papierze fotograficznym?
Zdjęcia to jedne z najlepszych pamiątek z wakacji, ważnych wydarzeń czy nawet codziennych chwil. Nasze smartfony robią zdjęcia, w jakości mogącej konkurować z aparatami fotograficznymi, warto więc przenieść je z wersji cyfrowej na papierową. W artykule podpowiemy Ci jak uzyskać jeszcze lepsze efekty poprawnie drukując zdjęcia na papierze fotograficznym.
pixel