loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 333 003 307

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Tonery alternatywne

Jeśli standardowy, oryginalny toner do drukarki wydaje Ci się drogi – nie przejmuj się. Istnieje inne rozwiązanie, jakim są tańsze w eksploatacji tonery alternatywne. W porównaniu do wersji oryginalnych sprawdzają się one równie dobrze, a czasem nawet znacznie lepiej. I to nie tylko pod względem jakości wydruku, ale również gdy chodzi o wydajność. Wynika to między innymi z tego względu, że w niektórych przypadkach tonery alternatywne są napełniane do wyższego poziomu.

 

W ofercie Print24.com.pl znajdziesz cały szereg tonerów przeznaczonych do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych całego szeregu firm, w tym między innymi HP, Brother, Dell, Lexmark, Epson, ale też mniej popularnych, jak Sharp, Olivetti, czy Ricoh. Oczywiście dostępne są zarówno tonery do wydruku czarno-białego, jak i kolorowego, więc można wybrać opcję odpowiednią dla własnych potrzeb.

 

Oferowane tonery alternatywne zostały opisane na poszczególnych kartach produktów, dzięki czemu można szybko zapoznać się z ich podstawowymi parametrami, w tym z listą urządzeń, pod kątem których zostały przygotowane i z którymi są kompatybilne.

 

Dodatkowo można sprawdzić również deklarowaną wydajność prezentowaną w formie przybliżonej liczby wydrukowanych kartek, choć oczywiście należy brać przy tym poprawkę na to co się drukuje – tekst zawsze będzie powodował mniejsze zużycie, aniżeli grafiki oraz zdjęcia. Ponadto wspomniano również czy dany toner objęty jest gwarancją, a jeżeli tak, to na jaki okres czasu.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 2539