loadingimg

Wczytuję dane...

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Infolinia: 333 003 307

 
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery

Tusze Alternatywne

W przypadku intensywnej eksploatacji urządzeń drukujących masz dwa wyjścia. Jedno to regularne kupowanie nowych oryginalnych tuszów do drukarki – co niestety wiąże się z pewnymi kosztami. Drugim rozwiązaniem są tusze alternatywne, które w wielu przypadkach doskonale zastępują wersje zalecane przez producentów i przy okazji pozwalają uzyskać całkiem spore oszczędności.

Zyski wynikające z takiego podejścia do sprawy są całkiem wymierne. Nie tylko płaci się mniej, niż za oryginalny pojemnik, ale na dodatek często uzyskuje się wyższy poziom napełnienia zbiornika. W efekcie można później dłużej korzystać z maszyny drukującej, zanim ponownie pojawi się potrzeba wymiany zbiornika.

Oczywiście jest wysoce wskazane, aby tusze alternatywne były dostosowane do drukarki, w której się znajdą. Wiedząc o tym, zadbaliśmy aby w sklepie Print24.com.pl znalazły się tusze przeznaczone do całkiem sporej liczby obecnych na rynku urządzeń od popularnych producentów, takich jak Canon, HP, Lexmark, Brother, czy Epson.

Zdajemy sobie przy tym sprawę, że użytkownicy drukarek mają różne potrzeby, w związku z tym zadbaliśmy, żeby można było nabyć u nas nie tylko czarne tusze alternatywne, ale także zestawy przeznaczone do wydruków kolorowych.

Zachęcamy do przeglądnięcia kategorii, zwłaszcza, ze oferowane ceny są bardzo konkurencyjne. Zwłaszcza w przypadkach wyjątkowo intensywnego drukowania.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 617
ukryj filtrowanie produktów