Tonery do drukarki Brother DCP-7065DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 10 )

Tonery do Brother DCP-7065DN Drukarka Brother DCP-7065DN to urządzenie wielofunkcyjne, drukujące w czerni przy użyciu tonerów o oznaczeniu TN2220. Jest to drukarka, która świetnie odnajdzie się podczas zadań biurowych w prywatnych domach jak i mniejszych firmach.

Dzięki dodatkowej funkcji automatycznego druku dwustronnego, DCP-7065DN znacznie przyspieszy i usprawni pracę w Twoim biurze, samodzielnie odwracając kartki w podajniku. Dzięki temu całkowicie bez Twojej pomocy stworzy profesjonalne, obustronne wydruki.

Jedną z głównych zalet drukarki Brother, jest funkcja skanowania, kopiowania, kserowania i połączenia sieciowego poprzez Wi-FI, co może okazać się niezastąpionym udogodnieniem w małych i średnich przedsiębiorstwach, które potrzebują niezawodnego urządzenie do codziennych zadań drukowania.

Dodatkowo, Brother DCP-7065DN posiada port Ethernet, umożliwiając łatwe podpięcie drukarki do sieci lokalnej. Dzięki czemu, wielu użytkowników może jednocześnie korzystać z jednej drukarki, bez konieczności podłączania kabli do urządzenia.

Tonery alternatywne marki Estio i Economy, które znajdziesz w ofercie Print24, to tańsze zamienniki oryginalnych wkładów producenta Brother. Wykorzystanie naszych zamienników gwarantuje ostre i wyraźne wydruki, bez ryzyka dla bezpieczeństwa Twojej drukarki.

    W Print24 znajdziesz odpowiednie tonery do drukarki Brother DCP-7065DN oznaczone:
  • Toner w zamienniku Estio TN2220 o wydajności 3000 stron,
  • Toner w zamienniku Economy TN2220 o wydajności 2600 stron,
  • Toner w dwupaku TN2220D Estio o łącznej wydajności 6000 stron,
  • Toner oryginalny Brother TN2220 o wysokiej wydajności 2600 stron,
  • Toner oryginalny TN2210 o wydajności 1200 stron,
  • Toner oryginalny TN2010 o wydajności 1000 stron.

W Print24 pozwalasz odetchnąć swojemu portfelowi, nie narażając zdrowia swojej drukarki. Nasze materiały eksploatacyjne objęte są rozszerzoną gwarancją na wkład i urządzenie, dzięki czemu bez obaw wydrukujesz wszystkie niezbędne dokumenty.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel