Tonery do drukarki Brother DCP-L2560DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother DCP-L2560DW Brother DCP-L2560DW to wielofunkcyjna drukarka laserowa, łącząca funkcje drukowania, kopiowania i skanowania w formacie A4. Drukarka może łączyć się w sieci WiFi, przez WiFi Direct i USB. Szybkość drukowania na tej drukarce to 30 stron/min w trybie jednostronnym i 15 stron/min. w automatycznym druku dwustronnym. Urządzenie na drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety za pomocą AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan. Posiada certyfikaty Energy Star, Blue Angel i Nordic Swan dla przyjaznych dla środowiska produktów.

W Print24 z łatwością znajdziesz pasujące wkłady do Twojej drukarki Brother. Brother DCP-L2560DW jest kompatybilna z oryginalnymi wkładami Brother TN-2320 i TN-2310. Jako autoryzowany partner marki zaopatrujemy się u oficjalnych, krajowych dostawców aby zapewnić Ci autentyczne produkty.

Polecamy także zamienniki Estio, które pozwolą Ci obniżyć koszty drukowania i zachować wysoki standard wydajności i jakości wydruków porównywalny z oryginalnym wkładem.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel