Tonery do drukarki Brother DCP-L2622DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Brother DCP-L2622DW Brother DCP-L2622DW to wielofunkcyjna drukarka laserowa pozwalająca na drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Drukuje i skanuje w maksymalnej rozdzielczości 1200x1200 dpi. Posiada funkcję dupleks (automatycznego druku dwustronnego) i pojemny podajnik na 250 arkuszy, co zwiększa wydajność urządzenia. Drukuje w trybie mono z szybkością 34 stron/min. Obsługuje łączność przez USB lub WiFi. Może współpracować z urządzeniami mobilnymi przez AirPrint, Brother iPrint&Scan. Posiada wbudowany wyświetlacz.

Materiały eksploatacyjne przeznaczone do drukarki to tonery TN2590, TN2590XL i TN2590XXL oraz bęben DR2590. Możesz je znaleźć w Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother i zaopatrujemy się tylko u oficjalnych, lokalnych dostawców, dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkty marki w naszej ofercie są autentyczne.

Polecamy również zamienniki Estio, z którymi uzyskasz najwyższej jakości wydruki i identyczną wydajność co z oryginalnym wkładem za dużo niższą cenę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel