Tonery do drukarki Brother DCP-L2660DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Brother DCP-L2660DW Brother DCP-L2660DW to wielofunkcyjne urządzenie laserowe, pozwalające na druk czarno-biały, kopiowanie i skanowanie, z funkcją dupleks (automatycznego drukowania dwustronnego). Umożliwia drukowanie ze smartfonów i tabletów za pomocą aplikacji Brother iPrint&Scan oraz funkcji AirPrint. Szybkość drukowania na urządzeniu to 34 strony na minutę w trybie jednostronnym. Posiada automatyczny podajnik ADF do szybkiego skanowania oraz podajnik zwykły na 250 arkuszy papieru. Nadaje się do podstawowych zadań biurowych w domu lub małej firmie.

Kompatybilne materiały eksploatacyjne do drukarki Brother DCP-L2660DW to tonery TN2510 i TN2510XL oraz bęben DR2510. Te, i inne wkłady do drukarek Brother znajdziesz w Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki i zaopatrujemy się jedynie w oficjalnych punktach dystrybucji, co gwarantuje autentyczność produktów.

Polecamy także zamienniki premium Estio, z którymi obniżysz koszty drukowania na stronę kilkakrotnie. Zgodne tonery Estio mają równie wysoką lub wyższą wydajność niż oryginalne wkłady oraz zapewniają identyczną jakość wydruków.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel