Tonery do drukarki Brother DCP-L3520CDW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 17 )

Tonery do Brother DCP-L3520CDW Brother DCP-L3520CDW to wielofunkcyjne urządzenie laserowe, kolorowe, obsługujące drukowanie, kopiowanie i skanowanie w formacie A4. Posiada funkcję dupleks - automatycznego druku dwustronnego. Drukuje do 26 stron lub 10 obrazów na minutę w maksymalnej rozdzielczości 600 x 2400 dpi. Łączy się z urządzeniami przez USB, sieć Ethernet oraz WiFi. Obsługuje drukowanie i skanowanie mobilne przez AirPrint, Brother iPrint&Scan. Posiada podajnik papieru na 250 arkuszy i automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 50 arkuszy.

Do drukarki przeznaczone są oryginalne tonery z serii TN248, TN248XL i TN248VAL oraz bęben DR248CL, pojemnik na zużyty toner WT229CL oraz pas transferu BU229CL. Jesteśmy partnerem marki; w Print24 znajdziesz szeroki wybór wkładów Brother o różnej wydajności, pochodzące z autoryzowanej, krajowej dystrybucji.

Polecamy również zamienniki Estio, które pozwalają osiągnąć równie wysoką wydajność i jakość wydruku przy dużo niższych kosztach wydruku strony niż w przypadku oryginalnego wkładu. Zgodne tonery Estio są w naszym sklepie objęte atrakcyjną ofertą dożywotniej gwarancji na wkład i drukarkę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel