Tonery do drukarki Brother DCP-L3560CDW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 17 )

Tonery do Brother DCP-L3560CDW Brother DCP-L3560CDW to wielofunkcyjna, kolorowa drukarka laserowa przeznaczona do drukowania, kopiowania i skanowania. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego (dupleks). Obsługuje łączność przez USB, Ethernet oraz WiFi. Pozwala drukować do 26 stron na minutę jednostronnie i 10 dwustronnie, i skanować do 27 obrazów w kolorze na minutę. Obsługuje drukowanie z urządzeń mobilnych przez aplikację Brother Mobile Connect oraz funkcje AirPrint, Brother iPrint&Scan. Może drukować z chmury i skanować do chmury.

Drukarka Brother DCP-L3560CDW jest kompatybilna z oryginalnymi tonerami z serii TN248, TN248VAL oraz TN248XL o podwyższonej wydajności. Pozostałe materiały eksploatacyjne to bęben DR248CL, pojemnik na zużyty toner WT229CL oraz pas transferu BU229CL. Jako autoryzowany partner Brother gwarantujemy, że wkłady marki dostępne w naszym sklepie są nowe i autentyczne. Oferujemy również zamienniki premium marki Estio dla tonerów serii TN248XL.

Zgodne wkłady Estio wyróżniają się równie wysoką wydajnością i jakością wydruków przy dużo niższej cenie wydruku na stronę. W Print24 kupisz zamienniki Estio z dożywotnią gwarancją na toner i drukarkę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel