Tonery do drukarki Brother DCP-L5500DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

DCP-L5500DN DCP-L5500DN jest monochromatycznym, laserowym urządzeniem wielofunkcyjnym. Można powierzyć mu nie tylko drukowanie, ale także skanowanie oraz kopiowanie. Model przeznaczony jest do zastosowania w profesjonalnych środowiskach biurowych, w których przetwarza się dużą ilość dokumentów. Będzie w nich pracować wydajnie i szybko. Prędkość druku modelu Brother DCP-L5500DN wynosi 40 stron na minutę – również w przypadku druku dwustronnego. Urządzenie pozwala na drukowanie po sieci LAN. Szczegółowe ustawienia druku, kopiowania i skanowania wybierać można poprzez kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 12,3 cm.

Tonerem kompatybilnym z drukarką Brother DCP-L5500DN jest ten o oznaczeniu TN-3480. W sklepie internetowym Print24 kupisz go w wersji oryginalnej, a także jako zamiennik, dostępny w niższej cenie. Zamienniki tonerów marki Economy oraz Estio to pełnowartościowe produkty o dużej wydajności, które są w pełni zgodne z drukarkami Brother. W naszej ofercie znajdziesz także bębny DR-3400, pasujące do L5550DN.

Sprawdź ceny zamiennika oraz oryginału do drukarki DCP-L5500DN w sklepie internetowym Print24 i poznaj sposób na wydajne drukowanie bez przepłacania!

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel