Tonery do drukarki Brother DCP-L5510DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 12 )

Tonery do Brother DCP-L5510DW Brother DCP-L5510DW to wielofunkcyjne urządzenie do druku laserowego wyposażone w funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Może łączyć się z siecią przewodowo lub bezprzewodowo za pomocą WiFi lub Ethernet. Współpracuje z aplikacjami do drukowania mobilnego. Urządzenie jest wyposażone w dotykowy ekran ułatwiający sterowanie. Posiada automatyczny podajnik dokumentów. Maksymalny format obsługiwany przez drukarkę to A4. Urządzenie może drukować do 24 stron na minutę, skanować do 28 obrazów na minutę i wykonywać, do 48 kopii na minutę.

Oryginalne materiały eksploatacyjne producenta do drukarki 3 w 1 DCP-L5510DW to Tonery TN3600, TN3600XL, TN3600XXL oraz bęben DR3600. Możesz też sięgnąć po ekonomiczne zamienniki, oferujące równie wysoką jakość i wydajność.

Sklep Print24 jest oficjalnym partnerem Brother, co oznacza że w u nas znajdziesz w pełni autentyczne, oryginalne produkty marki, pochodzące od oficjalnych dostawców. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, by łatwo znaleźć odpowiednie wkłady do Twojego urządzenia.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel