Toner i bęben do Brother HL-1212WE - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 8 )

Tonery do Brother HL-1212WE Brother HL-1212WE to mała monochromatyczna drukarka laserowa, drukująca w kolorze czarnym. Działa w połączeniu przewodowym lub przez WiFi, i obsługuje funkcje drukowania, także z urządzeń mobilnych, oraz skanowania. Maksymalna rozdzielczość, w której może drukować urządzenie HL-1212WE to 2400 x 600 dpi, co daje wysoką jakość stron.

Wkładem przeznaczonym przez producenta do drukarki Brother HL-1212WE jest toner TN-1030, który może drukować do 1000 stron. Jeśli jednak zdecydujesz się na zamiennik premium marki Estio, możesz osiągnąć wydajność o 500 lub nawet 2000 stron wyższą, w zależności od wybranego produktu. Wszystkie zgodne wkłady Estio charakteryzują się najwyższą jakością wydruku, dorównującą oryginalnemu produktowi lub przewyższającą, oraz bezawaryjnym działaniem. Produkty Estio są objęte w naszym sklepie dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę, która uwolni cię od obaw o usterkę wkładu lub zepsucie urządzenia z powodu zasobnika.

Sklep Print24 to sprzedawca materiałów eksploatacyjnych do drukarek z doświadczeniem od 2007 roku, oraz wyłączny dystrybutor marki Estio. W naszej ofercie znajdziesz produkty nawet do starszych drukarek wycofanych z oficjalnej sprzedaży.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel