Tonery do drukarki Brother HL-3150CDN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 21 )

HL-3150CDN Kolorowa drukarka laserowa Brother HL-3150CDN stanowi doskonały wybór zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych. Sprosta ona wymaganiom stawianym profesjonalnemu sprzętowi. To nowoczesne urządzenie pozwoli na tworzenie wydruków zarówno czarno-białych, jak i w kolorze. Drukować można na niej dokumenty tekstowe, grafiki oraz zdjęcia w formacie A4 i wysokiej rozdzielczości. Brother HL-3150CDN posiada wbudowany interfejs sieciowy Ethernet, co umożliwia łatwe udostępnianie urządzenia w sieci lokalnej i drukowanie z różnych komputerów.

Brother HL-3150CDN kompatybilna jest z tonerami do drukarek laserowych TN241BK Czarny, TN245C Niebieski, TN245M Magenta, TN245Y Żółty oraz TN245 CMYK. Dostępne są one w wersji oryginalnej oraz jako tańsze zamienniki. Tonery – zamienniki pozwalają zaoszczędzić na materiałach eksploatacyjnych bez rezygnacji z jakości druku. W naszym sklepie dostępne są także bębny DR-241CL.

Print24 to sklep internetowy, który polubi każda drukarka. Znajdziesz tu wydajne i tanie zamienniki, które są w pełni kompatybilne z domowymi i biurowymi urządzeniami. Sprawdź naszą ofertę – kupuj, tanio, szybko i z dostawą pod wskazany adres.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel