Tonery do drukarki Brother HL-3150CDW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 21 )

HL-3150CDW Drukowanie dokumentów, grafik, a nawet zdjęć w wysokiej rozdzielczości – drukarka Brother HL-3150CDW podoła każdemu z tych zadań. Jest optymalnym wyborem do domu oraz małej firmy. Wyróżnia się energooszczędnością oraz ekonomią pracy. Jej dodatkowe atuty to pojemny podajnik na papier, możliwość bezprzewodowego drukowania, funkcja duplex umożliwiająca dwustronne drukowanie bez konieczności ręcznego obracania papieru oraz cicha praca.

Drukarka Brother HL-3150CDW korzysta z tonerów TN241BK Czarny, TN245C Niebieski, TN245M Magenta, TN245Y Żółty oraz TN245 CMYK. Oryginalne produkty zastąpione zostać mogą przez wydajne zamienniki marki Estio. Zapewniają one wysoką jakość wydruków w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu, że są w pełni kompatybilne z urządzeniem, nie wpływają negatywnie na jego pracę. W naszej ofercie znajdziesz również bębny DR-241CL.

Tonery zamienniki do drukarki Brother HL-3150CDW to ekonomiczny i ekologiczny wybór do każdego domu i biura. Sprawdź nasze propozycje tanich materiałów eksploatacyjnych i drukarek laserowych i złóż zamówienie z opcją szybkiej realizacji.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel