Tonery do drukarki Brother HL-L2300D - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother HL-L2300D Brother HL-L2300D to kompaktowa, energooszczędna drukarka laserowa mono. Pozwala na automatyczne drukowanie dwustronne w formacie do A4. Drukuje z szybkością do 26 stron na minutę jednostronnie w 13 stron na minutę w trybie dwustronnym. Pierwsza strona jest Maksymalna rozdzielczość druku na urządzeniu to 600 x 600 dpi (2400 x 600 dpi z funkcją poprawiania rozdzielczości). Posiada standardowy podajnik papieru na 250 arkuszy. Posiada oznaczenia Energy Star, Blue Angel i Nordic Swan przyznawane produktom przyjaznym dla środowiska.

Drukarka Brother HL-L2300D jest kompatybilna z oryginalnymi wkładami TN-2320 i TN-2310. Jeśli szukasz autentycznych tonerów Brother, wybierz zakup w Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy i zaopatrujemy się u oficjalnych, krajowych dystrybutorów.

Polecamy również zamienniki Estio z naszej oferty Premium, które wyróżnia połączenie wysokiej jakości wydruku i wydajności równej lub wyższej niż oryginalnego wkładu z kilkakrotnie niższą ceną. Wybierając tonery Estio zyskujesz dożywotnią gwarancję na wkład i drukarkę naszego sklepu.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel