Tonery do drukarki Brother HL-L2360DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother HL-L2360DN Brother HL-L2360DN to jednofunkcyjna laserowa drukarka mono A4. Drukuje do 30 stron na minutę jednostronnie i do 15 stron na minutę w trybie automatycznego druku dwustronnego. Przygotowuje pierwszą stronę wydruku w 8,5 sekundy. Obsługuje funkcje AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan do drukowania z urządzeń mobilnych. Drukuje w rozdzielczości 600 x 600 dpi i HQ1200. Drukarka otrzymała oznaczenia Energy Star, Blue Angel i Nordic Swan dla sprzętów energooszczędnych i nie wpływających negatywnie na środowisko.

Drukarka HL-L2360DN jest kompatybilna z oryginalnymi wkładami Brother TN-2320 i TN-2310, które znajdziesz w Print24. Jako autoryzowany partner marki gwarantujemy, że trafią do Ciebie autentyczne wkłady Brother zaopatrując się wyłącznie u oficjalnych, krajowych dostawców.

Jeśli zależy Ci na obniżeniu kosztów drukowania, polecamy zamienniki Estio, które oferują równie wysoką lub wyższą jakość i wydajność druku co oryginalny wkład. Tonery Estio są objęte gwarancją na wkład i drukarkę, w której jest zainstalowany do końca eksploatacji tonera.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel