Toner do drukarki Brother HL-L2370DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother HL-L2370DN Brother HL-L2370DN to jednofunkcyjna laserowa drukarka monochromatyczna z funkcją automatycznego drukowania dwustronnego. Drukuje do 34 stron na minutę, a pierwszą stronę przygotowuje już w 8,5 sekundy. Maksymalna rozdzielczość druku na urządzeniu to 1200 x 1200 dpi, największy obsługiwany format papieru to A4. Drukarka ma interfejs sieci przewodowej. Może pracować w chmurze przez usługi AirPrint, i Mopria, Google Cloud Print, aplikację iPrint&Scan oraz Brother Print Service Plugin. Posiada zasobnik papieru na 250 arkuszy.

Urządzenie wykorzystuje oryginalne wkłady TN-2421 lub TN-2411 oraz bęben DR-2401, które znajdziesz w Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother; produkty marki w naszym sklepie pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji, co gwarantuje ich autentyczność.

W naszej ofercie znajdziesz również najlepsze zamienniki do drukarek laserowych Brother od Estio, które pozwolą Ci drukować w równie wysokiej jakości i nakładzie stron co oryginalny wkład za dużo niższą cenę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel