Tonery do drukarki Brother HL-L2380DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother HL-L2380DW Brother HL-L2380DW to wielofunkcyjna drukarka laserowa pozwalająca na drukowanie, kopiowanie i skanowanie w formacie A4, z funkcją automatycznego druku dwustronnego. Może drukować z szybkością do 32 stron/min, w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi. Może pracować w sieci Ethernet i WiFi. Kompatybilna z funkcjami do drukowania mobilnego ze smartfonów i tabletów AirPrint, Google Cloud Print, Brother iPrint&Scan, Cortado Workplace i Wi-Fi Direct. Może drukować z serwisów w chmurze takich jak Google Drive, Evernote, Dropbox, One Note i skanować do chmury. Posiada podajnik papieru na 250 arkuszy.

W Print24 z łatwością znajdziesz wkłady do Twojej drukarki Brother na każdą kieszeń. Urządzenie Brother HL-L2380DW jest kompatybilne z oryginalnymi tonerami TN-2320 i TN-2310 oraz ekonomicznymi zamiennikami.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Brother i zaopatrujemy się w oficjalnej, krajowej dystrybucji aby zagwarantować autentyczność sprzedawanych przez nas wkładów. Oferujemy również najlepsze, sprawdzone zamienniki Estio, z którymi zaoszczędzisz kilkakrotnie na każdej wydrukowanej stronie.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel