Tonery do drukarki Brother HL-L2400DWE - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Brother HL-L2400DWE Brother HL-L2400DWE to jednofunkcyjna drukarka laserowa mono, pozwalająca drukować w formacie do A4 i rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Posiada funkcję dupleks (automatycznego druku dwustronnego). Drukuje z szybkością 30 stron/min w druku jednostronnym i 15 stron na minutę w druku dwustronnym. Pierwsza strona jest gotowa w 8.5 sekundy. Może łączyć się z urządzeniami przez USB i WiFi, oraz drukować z telefonów i smartfonów za pomocą Brother Mobile Connect App. Jest wyposażona w podajnik na 250 arkuszy. Może drukować na zwykłym papierze różnej grubości, kopertach i etykietach.

Drukarka HL-L2400DWE jest kompatybilna z tonerami TN2510 i TN2510XL i bębnem DR2510, które znajdziesz w naszym sklepie. Print24 jest autoryzowanym partnerem marki Brother. Zaopatrując się wyłącznie u oficjalnych, krajowych dystrybutorów, gwarantujemy że produkty Brother w naszej ofercie są autentyczne.

Jeśli zależy Ci zarówno na jakości jak i oszczędności, wybierz zamienniki Estio, które charakteryzuje równie wysoka wydajność i jakość wydruku co oryginalny wkład.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel