Tonery do drukarki Brother HL-L2402D - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Brother HL-L2402D Brother HL-L2402D to drukarka laserowa jednofunkcyjna A4, pozwalająca drukować do 30 stron na minutę. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego (duplex). Wymaga połączenia USB do pracy. Drukuje w rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi, na zróżnicowanych nośnikach od zwykłego papieru po etykiety i koperty. Posiada podajnik papieru na 250 arkuszy Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu (poniżej 50dB) i dużą ekonomią pracy. Drukarka otrzymała oznaczenie Energy Star, dla urządzeń o zmniejszonym wpływie na środowisko.

Oryginalne wkłady kompatybilne z urządzeniem to tonery Brother TN2590, TN2590XL i TN2590XXL oraz bęben DR2590. Znajdziesz je w Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother i zaopatrujemy się w oficjalnej, krajowej dystrybucji by zagwarantować autentyczność produktów marki w naszym sklepie.

Polecamy także zamienniki Estio, które oferują równie wysoką wydajność i jakość wydruku co oryginalne wkłady, przy kilkakrotnie niższych kosztach wydruku na stronę. Tonery Estio są chronione dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę od Print24.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel