Tonery do drukarki Brother HL-L2442DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Brother HL-L2442DW Brother HL-L2442DW to drukarka laserowa mono, wyposażona w funkcję automatycznego druku dwustronnego. Drukuje do 30 stron na minutę w trybie jednostronnym i 15 stron na minutę w trybie dwustronnym,w formacie do A4 i maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Pozwala łączyć się z innymi urządzeniami przez USB oraz WiFi i WiFi Direct. Jest kompatybilna z aplikacjami do drukowania bezprzewodowego. Posiada wbudowaną pamięć 64MB. Drukarka jest wyposażona w podajnik na 250 arkuszy. Może drukować na papierze zwykłym, etykietach i kopertach.

Urządzenie jest kompatybilne z oryginalnymi tonerami TN2590, TN2590XL i TN2590XXL o zwiększonej pojemności oraz bębnem DR2590. Jeśli szukasz autentycznych materiałów eksploatacyjnych do drukarek Brother, wybierz sklep Print24.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki i zaopatrujemy się wyłącznie u oficjalnych dostawców. Wypróbuj także zamienniki Estio, które pozwolą Ci zaoszczędzić kilkakrotnie na kosztach drukowania, zachowując wysoką jakość i wydajność na poziomie oryginalnego wkładu.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel