Tonery do drukarki Brother HL-L2447DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Samsung ML-2165W Brother HL-L2447DW to jednofunkcyjna drukarka laserowa mono z funkcjami sieciowymi. Pozwala na drukowanie w wysokiej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, z szybkością 32 stron/min. w trybie jednostronnym i 16 stron/min. w trybie dwustronnym. Pierwsza strona wydruku gotowa jest w 8,5 sekundy. Urządzenie może pracować w sieci LAN, WiFi i łączyć się przez USB. Idealnym miejscem zastosowania jest domowe biuro lub mała firma. Urządzenie może drukować na papierze zwykłym, grubym, etykietach i kopertach. W zestawie podajnik na 250 arkuszy.

Drukarka jest kompatybilna z oryginalnymi tonerami TN2510 i TN2510XL oraz bębnem DR2510, a także ekonomicznymi zamiennikami. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother; w naszym sklepie znajdziesz autentyczne produkty marki z krajowej dystrybucji.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem marki zamienników premium Estio, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością wydruku i wydajnością, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić kilkakrotnie na kosztach drukowania.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel