Tonery do drukarki Brother HL-L2460DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Brother HL-L2460DN Brother HL-L2460DN to jednofunkcyjna drukarka laserowa mono pozwalająca na automatyczne drukowanie dwustronne. Drukuje z szybkością 34 stron w trybie jednostronnym i 16 stron na minutę w druku dwustronnym, w rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Zaletą urządzenia jest cicha praca. Obsługuje łączność w szybkiej sieci Ethernet i przez USB. Jako nośnik może wykorzystywać papier zwykły o różnej gramaturze w formacie do A4, koperty i etykiety. W zestawie podajnik standardowy na 250 arkuszy i ręczny na 1 arkusz do nośników niestandardowych.

Oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi do drukarki Brother HL-L2460DN są wkłady Brother TN2590, TN2590XL i TN2590XXL oraz bęben DR2590. Jeśli szukasz oryginalnego tonera i bębna do drukarki Brother, wybierz zakup w Print24. Jako autoryzowany partner Brother zaopatrujemy się wyłącznie w oficjalnych punktach dystrybucji, co gwarantuje autentyczność produktów w naszej ofercie.

W naszym sklepie znajdziesz również najlepsze zamienniki Estio, które pozwolą Ci drukować dużo niższym kosztem, z równie wysoką wydajnością i jakością co oryginalny wkład. W naszym sklepie obejmujemy tonery Estio dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel