Tonery do drukarki Brother HL-L3220CW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 17 )

Tonery do Brother HL-L3220CW Brother HL-L3220CW to jednofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa A4. Drukuje z prędkością do 18 stron/min. jednostronnie w trybie mono i w kolorze, w maksymalnej rozdzielczości 600x2400 dpi. Może łączyć się z innymi urządzeniami bezprzewodowo w sieci WiFi. Pozwala na drukowanie ze smartfonów i tabletów za pomocą AirPrint, Brother iPrint&Scan, Brother Mobile Connect i usługi Mopria. Drukarka jest wyposażona w bogaty system zabezpieczeń i interfejs do zarządzania zdalnego.

Drukarka Brother HL-L3220CW jest kompatybilna z tonerami producenta z kodem TN248, TN248XL i TN248VAL, oraz bębnem DR248CL, pojemnikiem na zużyty toner WT229CL oraz paswm transferu BU229CL, które znajdziesz w Print24. Jako autoryzowany partner Brother zaopatrujemy się wyłącznie w oficjalnych punktach krajowej dystrybucji.

Proponujemy także zamienne tonery Estio o bardzo wysokiej wydajności, oferujące doskonałą jakość wydruków i bezawaryjną pracę przy niższych kosztach druku na stronę. Produkty Estio są objęte dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę w naszym sklepie.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel