Tonery do drukarki Brother HL-L5000D - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

HL-L5000D Drukarka laserowa Brother HL-L5000D jest urządzeniem oferującym czarno-białe wydruki wysokiej jakości. Zapewnia szybką i wydajną pracę. Model ten drukuje ze świetną prędkością do 40 stron na minutę, również w wersji duplex (drukowanie dwustronne). Wyposażony jest w dwa standardowe podajniki papieru – łącznie mieszczące 300 arkuszy. Brother HL-L5000D posiada interfejs USB 2.0, jest kompatybilny z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Drukarka charakteryzuje się niskim kosztem produkcji dokumentów i pozwala na osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO.

Urządzenie obsługuje wysokowydajne tonery oryginalne Brother TN-3480 oraz bębny oryginalne DR-3400. Zarówno one, jak i zamienniki marki premium Estio, pozwalają na wydruk do 8000 stron (toner) lub 50000 stron (bęben). Toner zamiennik jest produktem nie tylko wydajnym, ale i bezpiecznym w użytkowaniu.

Szukasz tanich materiałów eksploatacyjnych do swojej drukarki? Poznaj ofertę sklepu internetowego Print24 i kupuj tonery w atrakcyjnych cenach, z szybką wysyłką i gwarancją na produkt oraz urządzenie. Niezależnie czy potrzebujesz oryginał czy zamiennik, Print24 to najlepszy wybór!

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel