Tonery do drukarki Brother HL-L5100DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

HL-L5100DN Drukarka Brother HL-L5100DN znajduje zastosowanie w przestrzeniach biurowych i korporacyjnych. Gwarantuje dużą szybkość wydruku, rewelacyjną niezawodność i wysoką ekonomię pracy. Model Brother HL-L5100DN jest prosty w obsłudze i pozwala na szybkie dostosowanie ustawień drukowania do indywidualnych wymagań. Zmiana ustawień jest możliwa poprzez czytelny, jednowierszowy, podświetlany wyświetlacz LCD. Wydruki urządzenie realizuje poprzez szybkie interfejsy przewodowe – Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz interfejs USB 2.0. Ponadto współdziała z rozwiązaniami Brother PrintSmart, w tym z systemem B-guard, który pozwala śledzić i kontrolować procesy druku w biurze.

Brother HL-L5100DN charakteryzuje się niskim kosztem wydruku dokumentów. Niski wskaźnik TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji) osiąga z tonerem TN-3480 oraz bębnem DR-3400. Materiały eksploatacyjne do drukarki Brother HL-L5100DN dostępne są też w formie tanich, ale wydajnych zamienników Estio lub Economy.

Wysokiej jakości zamienniki z gwarancją na drukarkę Brother HL-L5100DN oferuje marka premium Estio. Jej produkty zamówisz w naszym sklepie internetowym. Oferujemy tanie i wygodne zakupy online, które wyślemy do Ciebie w ekspresowym tempie.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel